فهرست
کریستین ویه ری: ایران می تواند هر تیمی را شکست دهد/ تغییر کی روش منطقی نیست
کریستین ویه ری: ایران می تواند هر تیمی را شکست دهد/ تغییر کی روش منطقی نیست

کریستین ویه ری: ایران می تواند هر تیمی را شکست دهد/ تغییر کی روش منطقی نیست

آی اسپورت - ستاره دوست داشتنی سال های نه چندان دور فوتبال اروپا، یکی از مهمانان گفتگوی برنامه جام از نگاه دو با چهره های سرشناس فوتبال دنیا در برزیل بود. او که هنوز هم مثل دوران فوتبال اش خوش تیپ است، در این برنامه که امروز روی انتن رفت به اظهارنظر در مورد فوتبال ایران و کارلوس کی روش پرداخت:

 

کی روشِ کبیر!

:کی روش  مربی بزرگ و خوبی است و به هر تیمی می تواند کمک کند از این رو معتقدم حفظ او به سود فوتبال شما خواهد بود.

ابازی با ایران ساده نیست
به طور حتم اگر با این مربی ادامه دهید در مسابقات بعدی با کسب تجربه ای که در برزیل بدست آوردید دیداربا تیم شما برای هیچ تیمی آسان نخواهد بود تیم ملی ایران دربازی با آرژانتین نیز با سختکوشی این تیم را تا دقایق آخرکنترل کرد وحتی می توانستید به این تیم گل نیز بزنید. :بازی ایران با آرژانتین را از نزدیک مشاهده کردم لیونل مسی دوست داشتنی در دقایق پایانی گل زد اما این گل از ارزش های تیم ملی شما چیزی کم نکرد ایران بازی خوبی مقابل آرژانتین انجام داد و اگرنتیجه این دیدار مساوی تمام می شد تیم ایران به موفقیت بزرگی دست پیدا می کرد. بازیکنان تیم ملی ایران دراین دیدار کار تیمی خوبی داشتند و به نظر من مربی شما کار خوبی برای تیم ملی ایران انجام داده است او باتجربه است و به طورحتم هواداران ایرانی ازعملکرد این تیم درجام جهانی 2014 باید لذت برده باشند مردم تیم هایی که عملکرد خوبی داشته باشند را دوست دارند و تیم شما این گونه بود.

همین جمع، جام بعدی!
تیم ایران یک تیم صاحب نام مانند ایتالیا، آر‍ژانتین و برزیل نیست از این رو خیلی ها این تیم را نمی شناسند اما همین که به جام جهانی صعود کردید نشان می دهد ایران تیم قدرتمندی است براین باورم اگر این اتفاق تکرار شود و تیم ایران در همه جام های جهانی حضور داشته باشد فوتبال ایران به جهانیان بهتر معرفی خواهد شد آن وقت نتیجه گرفتن مقابل این تیم سخت می شود و این به توسعه فوتبال ایران کمک خواهد کرد.

ایرانِ هماهنگ
تیم ایران در گروه سختی قرارداشت اما بازی ها و نتایجی که گرفتید نشان داد تیم ایران روند روبه رورشدی را دنبال می کند و رفته رفته با تجربه تر می شود تیم ایران پتانسیل لازم را دارد و اگر به اندازه کافی انگیزه داشته باشد می تواند هر تیمی را شکست دهد و مهم ترین خصیصه تیم ملی فوتبال ایران دراین رقابت ها هماهنگی بین تمامی خطوط این تیم بود که خیلی مهم است.

 

پله های ترقی
فوتبال آسیا یک دفعه نمی تواند به فوتبال روز دنیا نزدیک شود فوتبال آسیا اگر می خواهد پیشرفت کند باید روند روبه رشد و ترقی را گام به گام طی کند البته درجام جهانی 2014 اگر تیم های آسیایی در گروه های آسان تری قرار می گرفتند شانس صعود از گروه خود را داشتند.

تغییر، هرگز
 تغییر این مربی با توجه به زمان باقی مانده تا جام ملت های آسیا به هیچ وجه منطقی نیست زیرا هر مربی دیگری بیاورید باید از صفر شروع کند اگرکی روش با فدراسیون ایران مشکلی ندارد چرا باید او را تغییر دهید او شناخت خوبی از تیم ملی شما دارد و باید حفظش کنید.

 

 

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-07 21:01:30
نظر دهید
۳ نظر
کانون مربّایان ایران
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۰۹
کانون مربّایان فوتبال ایران، تخصصی‌ترین بخش فوتبال کشور است و باید در شرایطی مشابه آن چه برای تیم ملی در جام‌جهانی اتفاق افتاد، اظهارنظر کند. بدیهی است آقای کریستین ویه ری که عکس با شورت ورزشی ندارد هیچ کاره است.
-
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۲۸
این کریستین ویریه یا وینی جونز؟!
حسین رنجبر
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۵۰
اینرو به مرباهای ایرانی بگو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر