فهرست
تماس اسپورتینگ با کی‌روش؛ تمجید از طارمی
تماس اسپورتینگ با کی‌روش؛ تمجید از طارمی

تماس اسپورتینگ با کی‌روش؛ تمجید از طارمی

آی اسپورت - پرتغالی‌ها وقتی بخواهند بازیکنی از ایران جذب کنند، به اولین کسی که زنگ می‌زنند کارلوس کی‌روش است. زنگ می‌زنند و از او مشاوره می‌گیرند که فلان بازیکن چطور است، آیا راست کارشان هست یا نه؟

بنابراین وقتی مسئولان ریوآوه در پی جذب مهدی طارمی بودند، با کی‌روش تماس گرفتند و مهدی هم برای اینکه ریوآوه را انتخاب کند، با کارلوس تماس گرفت. کی‌روش که پیش مسئولان این باشگاه از مهدی تعریف کرده بود، به طارمی هم گفت انتخاب ریوآوه، خوب است، چون جایی است که می‌تواند بازی کند و خودی نشان دهد. اتفاقاً پیش‌بینی او کاملاً درست از آب درآمد. طارمی با تلاش مثال‌زدنی‌اش، خیلی زود تبدیل به بهترین بازیکن ریوآوه شد و نامش را سر زبان‌ها انداخت. مهدی جایی رفت که برایش ریسک نکرد. خودش می‌دانست در ریوآوه فیکس خواهد بود، بنابراین جا برای درخشش دارد ولی ممکن بود رفتن به یک تیم بزرگتر از او بازیکنی بسازد که اینقدر شانس بازی نداشته باشد.

حالا، اما مهدی بعد از استارت فوق العاده‌اش در ریوآوه، با پیشنهادات زیادی روبه‌رو است. باشگاه اسپورتینگ که رونالدو را کشف کرد، شدیداً به دنبال مهدی افتاده و قصد دارد این بازیکن را به خدمت بگیرد. از پرتغال خبر می‌رسد باشگاه اسپورتینگ حتی با کارلوس کی‌روش تماس گرفته و از او درباره طارمی پرسیده است، کی‌روش هم از مهدی تمجید ویژه‌ای کرده و گفته بازیکن فوق العاده‌ای است. اسپورتینگ یکی از مشتریان پر و پا قرص طارمی است و امیدوار است در تابستان آینده بتوانند این بازیکن را جذب کنند. طارمی هم این روز‌ها به طور کامل سکوت کرده و چیزی درباره آینده نمی‌گوید.

 

خبر ورزشی 

۲    
آی اسپورت
2020-05-31 10:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر