فهرست
در خانه‌ات بمان و جان بقیه را به خطر نینداز!
در خانه‌ات بمان و جان بقیه را به خطر نینداز!

در خانه‌ات بمان و جان بقیه را به خطر نینداز!

آی اسپورت - نیک کرگوریس، تنیس‌باز استرالیایی به شدت از الکساندر زورف همتای آلمانی خودش بابت ویدئویی که زورف را در یک مهمانی در حال رقصیدن نشان می‌دهد، انتقاد کرده است. زورف، مرد شماره هفت تنیس جهان، در حالی در این ویدئو در کنار دیگران در حال پایکوبی در یک پارتی دیده شده است که هفته پیش گفته بود بابت محافظت از خودش در مقابل ویروس کرونا، در خانه قرنطینه شده است.

این ویدئو توسط یک طراح معروف آلمانی که از دوستان زورف است در اینستاگرام منتشر شد و البته خیلی زود هم پاک شد. البته مشخص نبود که این ویدئو مربوط به چه زمانی می‌شود. زورف و تیم همراه او هنوز در این مورد واکنشی نشان نداده‌اند.

تنیس‌باز آلمانی ۲۳ ساله، در رقابت‌های جام خیریه آدیا تور که توسط نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان در صربستان و کرواسی برگزار شد، شرکت داشت. این رقابت‌ها، اما با اتفاق تلخی همراه شد و نیمه کاره ماند چراکه تعدادی از ستاره‌ها و همچنین کادر برگزاری مسابقات به ویروس کرونا مبتلا شدند که از جمله آن‌ها جوکوویچ، دیمیترف، بورنا کوریچ و ویکتور ترویسکی بودند.

زورف بعد از آن مسابقات گفته بود که خودش و تیمش با وجود اینکه جواب آزمایش‌شان منفی بوده، اما خودشان را قرنطنیه کردند و دوباره نیز تست خواهند داد، اما کرگوریس در پستی که در اینستاگرام منتشر کرده به انتقاد از او پرداخته و گفته: «صبح بلند می‌شوی و می‌بینی اتفاقات جنجالی در سراسر جهان افتاده است، اما یک چیز که خیلی مرا شوکه کرد این بود که زورف را دوباره و دوباره در این شرایط دیدم. چقدر یک نفر می‌تواند خودخواه باشد؟»

کرگوریس پیش از این هم برگزارکنندگان تورنمنت آدریا را مورد انتقاد قرار داده بود و همچنین از مسئولان جهانی تنیس هم بابت اینکه برنامه دارند که تنیس را دوباره در این شرایط کرونایی از سر بگیرند به شدت انتقاد کرده بود.

در تورنمنتی که جوکوویچ برگزار کرد، تماشاگران در کنار هم در بلگراد به تماشای بازی‌ها ایستادند در حالی که بازیکنان نیز یکدیگر را در آغوش می‌کشیدند و برای عکس گرفتن کنار هم می‌ایستادند، کنفرانس‌های مطبوعاتی هم شلوغ بود. در آن مسابقات تصاویر زورف هم در آمده بود که در یک کلاب شبانه در صربستان همراه با دیگران باز هم در حال انجام حرکات موزون بود!

کرگوریس در ادامه انتقاد‌ها از زورف نوشته: «اگر شهامت داری و گفته‌ای که که ۱۴ روز خودت را قرنطینه می‌کنی دست‌کم روی حرفت بایست و سلامت دیگران به خطر نیندازد. شهامت عذرخواهی داشته باش و اینکه دست‌کم این ۱۴ روز را در خانه بمان و برای بقیه مشکل درست نکن.»

 

     
آی اسپورت
2020-07-01 09:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر