فهرست
بازی ناجوانمردانه؛ پدیده قربانی پرسپولیس نشود!
بازی ناجوانمردانه؛ پدیده قربانی پرسپولیس نشود!

بازی ناجوانمردانه؛ پدیده قربانی پرسپولیس نشود!

آی اسپورت – با جدایی برانکو حالا یافتن جانشین او در پرسپولیس مهم‌ترین دغدغه مدیران این باشگاه است. در هفته‌های اخیر از علی دایی، افشین قطبی و چند نفر دیگر به عنوان گزینه‌های احتمالی جانشینی برانکو نام برده شده است اما در یکی دو روز اخیر بیشتر مانورها روی یحیی گل‌محمدی مربی موفق پدیده مشهد است. این در حالی است که یحیی به تازگی و پس از رد کردن پیشنهاد هدایت تیم امید ایران، قرارداد خود را با پدیده به مدت دو سال تمدید کرده است. اما برخی رسانه‌ها و البته برخی از پیشکسوتان پرسپولیس، بی‌توجه به این موضوع به دنبال ایجاد فضایی برای جدا شدن یحیی از پدیده و نشستن او روی نیمکت پرسپولیس هستند. همه این اتفاقات در شرایطی رخ می‌دهد که یحیی به پدیده لیست ورود و خروج هم داده و چند بازیکن جدید مثل سیدمهدی رحمتی با نظر مثبت او به این تیم پیوسته‌اند.

به نظر می‌رسد پدیده دارد قربانی تحولات باشگاه پرسپولیس می‌شود. مدیران پرسپولیس حسابی تحت فشار هستند و تنها راه نجات آنها از این وضعیت، جایگزینی یحیی به جای برانکو است که حسابی در بین هواداران این تیم محبوب است. آنها بدون توجه به این که یحیی با پدیده قرارداد جدیده امضا کرده، در حال ایجاد جوی هستند که منجر به جدایی او از این تیم مشهدی شود. باید قبول کرد که کار کردن در پرسپولیس از هر نظر جذاب‌تر از پدیده است و بعید نیست یحیی هم وسوسه شود و به دنبال راهی برای جدایی از این تیم  بگردد. اما این بازی جوانمردانه‌ای نیست و تاوان ندانم‌کاری مدیران باشگاه پرسپولیس را پدیده نباید بدهد. هواداران پرسپولیس قطعا از نشستن یحیی روی نیمکت تیم‌شان خوشحال خواهند شد و این اتفاق می‌تواند از فشاری که روی هیات مدیره پرسپولیس وجود دارد کم کند اما سوال این است که این وسط گناه پدیده چیست؟ شاید بهتر باشد مدیران و بعضی از پیشکسوتان پرسپولیس رو به بازی جوانمردانه‌تری بیاورند و پدیده را به حال خودش بگذارند. برای پرسپولیسِ بزرگ مربی داخلی و خارجی خوب کم نیست و تا دیر نشده، بهتر است پرسپولیس وقت و انرژی خود را روی جذب مربی دیگری متمرکز کند.

۱۶ ۱۵  
آی اسپورت
2019-06-20 14:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۵ نظر
مجتبی
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۰۱
هیچی نشده دوست استقلالیمون ترسیده!!!
تو نگران پدیده ای....
ما هم باورمون شد
امیر محمدی
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۰۸
به خدا قسم هیچ کدوم از طرفدارای پرسپولیس راضی به اومدن یحیی نیستن چه برسه که پدیده قربانی بشه آخه یحیی در حد و اندازه های این لیگ که هیچ آسیا نیست و به درد تیمی در حد پدیده می خوره .
۵
منتقد
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۱۲
به به دلواپسان...میبینم که بعد از کی‌روش دلواپس پدیده هم شدید. ای جماعت حقیر
فرشاد4تای95
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۲۸
مثل اهو ترسیدی نامدار فوتبال حرفه ای این حرفارونداره که مثل همون دوره ای فیروزو اوردین توکیسه
فرشاد4تای95
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۲۸
مثل اهو ترسیدی نامدار فوتبال حرفه ای این حرفارونداره که مثل همون دوره ای فیروزو اوردین توکیسه
فرشاد4تای95
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۲۸
مثل اهو ترسیدی نامدار فوتبال حرفه ای این حرفارونداره که مثل همون دوره ای فیروزو اوردین توکیسه
فاضلی
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۳۰
هر وقت با زرنگ بازی یکیو بگیرن ، نتیجه معکوس میده
مثل طارمی و همین یحیی که قلبشو بهونه کرد و از صبا اومده بود پرسپولیس
فقط مربی بزرگ خارجی باید بیاد
۲
میلانوفسکی
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۳۸
اسکل جان اصلن معنی ناجوانمردی رو می دونی؟ بر فرضم بخوان یحیی رو بیارن هم پدیده و هم خود یحیی باید رضایت بدن. اون وقت در حق کی تاجوانمردی میشه این وسط؟
اینجوری بخوای حساب کنی پس هر تیمی بازیکن از یه تیم دیگه بگیره ناجوانمرده
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۰۴
وقتی یه کیسه کش از شنیدن خبر اومدن یه مربی خودشو خیس میکنه یعنی اون مربی بهترین انتخاب ممکنه.
فقط نادر جان خدایی نکرده شما نگران سایپا نبودی وقتی کیسه کشا غیرقانونی صیادمنش رو دزدیدن یا بلبلی رو از سپیدرود و فولاد؟! نگرانیات فقط واس ماس؟ یا پارسال روز آخر یهو تبریزیو با تسهیل و فشار وزارت از ذوب آهن خریدید نگران خط حمله خالی شده ذوب آهن نبودید؟!
یحیی با پدیده قرارداد داره ما هم پول رضایتنامشو میگیریم باهاش قرارداد میبندیم. همونطوری که میگی وقت برای پرسپولیس واسه انتخاب مربی زیاده پس واسه پدیده هم وقت زیاده دیگه طبیعتا!! پس نگران چی ای دقیقا؟ احیانا نگران زیر موندن با کربی 1.6 میلیون یوروییتون که نیستی؟!
اسمان
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۰۹
بنده هوادارپرسپولیسم.اولا این کار حرفه ایی وانسانی نیست.یحیی باپدیده قرارداد داره.ثانیا اگه یحیی بیاد پرسپولیس ونتیجه نگیره.هواداران طاقت نخواهند اورد.واگه یحیی اخراج بشه.نابودخواهدشد.پس مسولین بفکر مربی خارجی باشن.
۶
فرهاد شاه
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۲۳
لازم نیس جنابعالی تعیین تکلیف کنی برا ما.
۹
میم
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۲۳
پرسپولیس باید به آقای کریم باقری اعتماد کنه. بهترین فرد ایشونه که در این چند سال در کنار تیم قرار داشته و نحوه رشد و تکامل تیم رو دیده. درک بهتری از شرایط بازیکنان و باشگاه داره. شخصیتا توانایی رهبری تیم رو در بیرون از زمین داره
باشگاه بهتره اقدام به جذب مربی بدنساز توانا: که بتونه با وقفه ها و برنامه های لیگ، تیم رو همانند مارکو آماده کنه و یک مربی تمرین دهنده خوب در کنار باقری اقدام کنه.
۳
Amir
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۲۵
تو رو جان امام حسین سعی نکنید یحیی رو مثل استیلی یا پیروانی یا دایی خراب کنید
دست بردارین
۲
...
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۳۴
الان این کیسه کش یهویی دلواپس پدیده شد
برانکو رو به خاطرتون فراری دادن حالا دیگه لال مونی بگیرین
6
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۱۶
وقتی یه کیسه کش از بازی ناجوانمردانه حرف میزنه قطعا اخرالزمان نزدیکه!
بازی ناجوانمردانه یعنی وقتی که تیمت درامد کمتری داره تازه همون رو هم برای 4 سال اینده پیشخور کردی بعد حیف و میل 40 میلیارد برای بازیکنان خارجی بنجل در 6 ماه سرمربی تیمت رو با طلب 1/2 میلیون دلاری بندازی بیرون و بری سراغ یه سرمربی گرون تر ولی پرسپولیس نتونه سرمربی موفق خودش رو حفظ کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر