فهرست
یادداشت روز: همه ی نبرد های تن به تن برزیل و آلمان
یادداشت روز: همه ی نبرد های تن به تن برزیل و آلمان

یادداشت روز: همه ی نبرد های تن به تن برزیل و آلمان

آی اسپورت - نبردهای تن به تن کلیدی همیشه تاثیر زیادی در بازی های بزرگ داشته است. اولین دیدار نیمه نهایی جام جهانی 2014 میان برزیل و آلمان نیز دارای جدال های حساس و نزدیک نفر به نفر خواهد بود:


1 - دانته در برابر توماس مولر

بازیکنان بایرن مونیخ این بار در نیمه نهایی جام جهانی 2014 برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت. در غیاب تیاگو سیلوا شاید حضور دانته را بتوان توفیقی اجباری تصور کرد. مدافع 30 ساله ی تیم ملی برزیل به خوبی توماس مولر را می شناسد و شاید همان فردی باشد که بتواند این مهاجم باهوش را خنثی کند.

توماس مولر نیز قطعا شناخت خوبی از این مدافع دارد و با استراتژی پا به میدان خواهد گذاشت. بدون شک یکی از مهم ترین جدال ها میان دانته و مولر خواهد بود.2 - مسوت اوزیل در برابر گوستاوو

اوزیل انتقادهای زیادی را تحمل می کند و برای اینکه خودش را ثابت کند نیاز به درخشش در برابر برزیل خواهد داشت. با این حال او کار سختی در برابر هافبکی خواهد داشت که 7 سال است در بوندس لیگا بازی می کند.گوستاوو مقابل کلمبیا در مرحله ی یک چهارم نهایی محروم بود اما مجددا به ترکیب تیم باز خواهد گشت. هافبک اسبق باشگاه بایرن مونیخ می تواند برگ برنده ی برزیل در جدال نیمه نهایی باشد.


3 - فیلیپ لام در برابر ویلیان

در غیاب نیمار به احتمال فراوان لوئیس فیلیپه اسکولاری از هافبک باشگاه چلسی استفاده خواهد کرد. ویلیان تکنیک قابل قبولی دارد اما کار سختی مقابل یکی از بهترین مدافعان کناری دنیا یعنی فیلیپ لام خواهد داشت.لوو در بازی برابر فرانسه مجددا لام را به خط دفاعی بازگرداند و به احتمال بسیار زیاد از او در بازی مقابل برزیل نیز در همین پست استفاده خواهد کرد. جدال ویلیان و لام در کناره های زمین می تواند برای برزیل در فاز تهاجمی بسیار تعیین کنننده باشد.

     
آی اسپورت
2014-07-08 11:25:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر