فهرست
پورحیدری:تنها دغدغه ما حفظ 4 ملی پوش است / از بدهی 90 میلیاردی خبر ندارم
پورحیدری:تنها دغدغه ما حفظ 4 ملی پوش است / از بدهی 90 میلیاردی خبر ندارم

پورحیدری:تنها دغدغه ما حفظ 4 ملی پوش است / از بدهی 90 میلیاردی خبر ندارم

آی اسپورت- منصور پورحیدری عضو هیات مدیره باشگاه استقلال به دلیل مشغله کاری این تیم را در اردوی ترکیه همراهی  نمی‌ کند و افجه ای دیگر عضو هیات مدیره تیم استقلال را در اردوی ترکیه همراهی خواهد کرد. ایشان ابراز امیدواری کرد که به زودی بازیکنان ملی‌پوش هم با مذاکراتی که آقای نظری دارد به جمع آبی پوش خواهند.
منصور پورحیدری در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: کاروان استقلال صبح امروز عازم کشور ترکیه شد. اردویی در آن کشور برگزار خواهد کرد و طبق هماهنگی های به عمل آمده کادر فنی دو دیدار دوستانه در آنجا برگزار خواهد کرد.
وی ادامه داد: خدا را شکر تنها دغدغه ما حفظ چهار ملی پوش برای فصل آینده است و در این راه علی نظری، مسئول نقل و انتقالات، تمام تلاش خود را انجام می دهد تا بتواند با هر چهار بازیکن به توافق برسد تا بتوانیم فصل آینده از وجود آنها استفاده کنیم.
عضو هیات مدیره استقلال درباره بدهی 90 میلیاردی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: در این باره چیزی نمی دانم و این را از شما می شنوم ولی در کل باید بگویم باشگاه های استقلال و پرسپولیس از سال های قبل بدهی دارند و باید با کمک وزارت ورزش کم کم این بدهی ها را تسویه کنند.
پورحیدری در خصوص حضور خود در اردوی ترکیه افزود: به دلیل مشغله فراوانی که دارم به اردوی ترکیه نخواهم رفت ولی در آخرین جلسه هیات مدیره قرار شد افجه ای به عنوان نماینده ما کنار تیم استقلال حضور داشته باشد.
عضو هیات مدیره استقلال در پایان درباره اینکه دوست دارد چه تیم هایی به فینال رقابت های جام جهانی برسند، اشاره کرد: در جدال آلمان و برزیل فکر می کنم آلمان به فینال خواهد رسید و دیدار پایانی بین دو تیم آلمان و هلند خواهد بود.
     
آی اسپورت
2014-07-08 11:57:05
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر