فهرست
پرسپولیس-تراکتور؛ پیش دربی هیجان‌انگیز
پرسپولیس-تراکتور؛ پیش دربی هیجان‌انگیز

پرسپولیس-تراکتور؛ پیش دربی هیجان‌انگیز

آی اسپورت - با پیوستن سروش رفیعی به پرسپولیس حساسیت رقابت مستقیم این دو تیم برای قهرمانی در لیگ برتر بیشتر از همیشه شد. در ابتدای فصل محمد نوری و محسن بنگر به تراکتورسازی پیوسته بودند. در نیم فصل هم احمد نوراللهی و امید عالیشاه برای گذراندن دوران سربازی به تبریز رفتند. از آن طرف ابتدا سامان نریمان جهان که سابقه حضور موفق در تراکتورسازی را دارد پرسپولیسی شد و روز گذشته هم سروش رفیعی با قرمزهای تهران قرارداد بست.

روز 17 بهمن و در هفته بیستم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی مقابل هم قرار می‌گیرند. مصاف بازیکنانی که نام برده شد با تیم‌ها و مربیان سابق‌شان دیدنی است. برانکو و قلعه‌نویی هم روابط خوبی با هم دارند. این بازی درست یک هفته قبل از دربی تهران برگزار می‌شود. به این ترتیب این بازی می‌تواند هیجان انگیزترین «پیش دربی» تمام تاریخ لیگ برتر باشد. البته می‌تواند نه! قطعا همین طور است.   

۲۰ ۶  
آی اسپورت
2017-01-10 12:48:00
نظر دهید

۶ نظر
TBZim
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۶
متاسفم که باید بگم بنابر بی مسولیتی فرهاد کاظمی در از دست دادنه سامان نریمان و بنابر پافشاری نکردن و مصمم نبودنه قلعه نوعی در نگه داشتنه رفیعی و از دست دادنش ,,... بدترین تبادله ممکن بین فوتباله تبریز و تهران صورت گرفت در این مقطع...و به راستی کیفیته این دو بازیکن یعنی سروش و سامان بسیار بیشتر و کارساز تر و تاثیرگزار تر از چهر بازیکن مذکور یعنی بنگر و نوری و عالیشاه و نوراللهی هست... و خواهید دید این دو بازیکن البته جوجه بازیکنه تازه اومده تو نیم فصل نوراللهی و عالیشاه, یا مصدوم خواهند بود مثله بنگر یا بنابر کیفیته معمولیشان اون کارایی لازم را نخواهند داشت و یا اگه هم که کم کاری کنن که منجر به نابودی خودشان خواهند شد هم که مساله دیگریست که بعضا از بازیکنای از سرخابی اومده شاهدش بودیم ....در هر صورتت مبادله بدی بود ..کیفیت و کارایی سامان خیلی بیشتر و بهتر از بنگر و نوری میتونه باشه و همین طور توانایی سروش به عالیشاه و نوراللهی می چربه
محسن
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۵
این همه 'ه' اضافی به جای کسره گذاشتی@واقعا بلد نیستین فارسی درست بنویسین؟زشته به خدا
۶
Urmia
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۰۲
ما حضرت سلیمان نیستیم
همینی ام ک صحبت میکنیم ب لهجتون از سرتونم زیاده
فقط یاضاسین تورک میللتی
۶
امین
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۲۶
اشکال از لهجه تونه عزیزم(محسن)
۳
آیدین
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
درسته که تراختور از امتیاز بازیکنان سرباز برخورداره، ولی همین امتیاز مثل یک شمشیر دو لبه هستش و گاهی اوقات میتونه به ضرر خود تیم باشه، مثل عدم تعصب این نوع بازیکنان و یا ترک تیم در کوران مسابقات مثل همین مورد سروش رفیعی. اما همین امتیاز در مقایسه با پولهای دولتی و انواع و اقسام امتیازاتی که به تیمی مثل پرسپولیس تعلق میگیره هیچ هستش.
۸ ۱
علی
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۱۰
پول دولتی؟ هربازی از قِبل پرسپولیس می دونی چقد درآمد ایجاد میشه برای دولت که یک بیستمش هم به پرسپولیس نمیرسه؟ اینکه روال بیست سال اخیر بود، ولی الان درصد بالائی از درآمد پرسپولیس رو هوادارهاش میدن که اونم تقریبا 60 میلیارد درآمد برای دولت داره کنارش!
کی می خواین اول فکر کنین بعد حرف بزنین؟!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر