فهرست
نجف نژاد :مقدار دقیق بدهی استقلال را نمی دانم/ تیموریان باید پیشنهاد متعادلی بدهد/ رحمتی بهترین دروازه بان ایران است
نجف نژاد :مقدار دقیق بدهی استقلال را نمی دانم/ تیموریان باید پیشنهاد متعادلی بدهد/ رحمتی بهترین دروازه بان ایران است

نجف نژاد :مقدار دقیق بدهی استقلال را نمی دانم/ تیموریان باید پیشنهاد متعادلی بدهد/ رحمتی بهترین دروازه بان ایران است

آی‌اسپورت‌ ـ مقداد نجف نژاد در خصوص شایعه بدهی 90میلیاردی استقلال، بحث تمدید قرارداد آندو، جدایی رحمتی از استقلال و تمدید قرارداد کی‌روش به سوالات آی اسپورت پاسخ می‌دهد.به نظر شما عجیب نیست او سابقه حضور در سه دوره تیم استقلال از بدهی ها بی خبر باشد ؟ مصاحبه او با ای اسپورت را بخوانید.

درباره شایعه بدهی 90 میلیاردی باشگاه استقلال توضیح می دهید.

ما از اول هم اعلام کردیم باشگاه هایی مثل استقلال و پرسپولیس بدون پشتوانه مالی و منابع درآمد بدهی انباشته ای از قدیم دارند، چون برای آنها درآمدی پیش بینی نشده است و به این دلیل که بودجه ای ندارند طبیعتا بدهی ایجاد می شود. من میزان بدهی ها را دقیق نمی دانم ولی می دانم حسابرسی این باشگاه با وزارت ورزش است و آنها دلیل این مساله را می دانند. علت اینکه پیش از این اعلام کرده بودیم این باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود این بود که هزینه آنها بر دوش دولت نباشد چون بخش خصوصی بهتر عمل می کند و در هزینه ها نظمی بهتر از گذشته ایجاد می شود.

در جریان شایعه پیشنهاد 3 میلیاردی تیموریان به استقلال هستید؟

چون من در آخرین جلسه هیات مدیره نبودم در جریان ریز این پیشنهاد نیستم ولی به هر حال باید بگویم استقلال از نظر مالی و بودجه ای محدودیت جدی دارد و باید در چارچوب آن تصمیم گیری شود. تیموریان بازیکن بسیار بزرگی است و ما همه از وی رضایت داریم اما ایشان هم باید متعادل عمل کند چون رقمی که شما می گویید در توان باشگاه استقلال نیست.

درباره غیبت های خود در جلسات هیات مدیره صحبت کنید.

البته من در چند جلسه هیات مدیره حضور پیدا کردم ولی به دلیل اینکه همزمان با جلسه هیات مدیره در جلسه فراکسیون مجلس حضور دارم نمی توانم تمام وقت در جلسات حضور پیدا کنم. قرار شد با هماهنگی که انجام دادیم ساعت جلسات هیات مدیره تغییر کند تا من هم بتوانم شرکت کنم.

چه صحبتی درباره درگیری های این چند روزه امیر قلعه نویی و مهدی رحمتی دارید؟

ابتدا باید بگویم نمی دانم چرا رحمتی رفت. از جدایی وی ناراحت شدم چون او بهترین دروازه بان حال حاضر ایران است و اگر در سه بازی 9 امتیاز برای ما بگیرد همین کفایت می کند. دوست داشتیم بماند، امیدواریم روزی به استقلال بازگردد. درباره اختلاف نظر او با قلعه نویی باید بگویم در اصول بازیکن و مربی مشترک هستند ولی در صلاحیت گاهی وقت ها اختلاف نظر پیش می آید که این امر طبیعی است. این دو عزیز بزرگوار هر دو باتجربه هستند و مشکل خاصی در این خصوص وجود ندارد.

این روزها بحث تمدید قرارداد کی روش است. شما با تمدید قرارداد وی موافق هستید؟

به سه دلیل کی روش باید سرمربی تیم ملی باقی بماند. اول اینکه وی از دانش فنی روز برخوردار است و در باشگاه های بزرگ دنیا مربیگری کرده است و ثمره آن را در دو بازی اول تیم ملی دیدید. ما می توانستیم حتی آرژانتین را شکست دهید. دوم اینکه شناخت خوبی از ظرفیت های فوتبال ما پیدا کرده و با فرهنگ های فوتبال ایران آشناست و همین امر باعث شده فوتبالیست های خوبی را در تیم ملی ببینید. ما می توانیم با حضور وی شاهد درخشش فوتبالیست های خود در عرصه بین المللی باشیم و سوم اینکه وی شخصیت مستقلی دارد. یکی از مشکلات فوتبال ما این است که بعضی از مربیان بعد از شکست آن را بهانه کرده و اعلام می کنند ما فلانی را نمی خواستیم و به ما تحمیل شد ولی کی روش اینگونه رفتار نمی کند و این خیلی مهم است.

فراکسیون ورزش دوست دارد وی در ایران مربیگری کند یا خیر؟

ما نظر خود را پیش از این اعلام کردیم و دوست داریم کی روش در ایران بماند ولی وی باید خودش را از نظر مالی به ما نزدیک کند چون همه چیز پول نیست. باید به وی اختیار دهیم تا بتواند نتایج خوبی را کسب کند.

     
آی اسپورت
2014-07-08 12:09:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر