فهرست
گزارش روز: وی لاو یو مستر کی روش!
گزارش روز: وی لاو یو مستر کی روش!

گزارش روز: وی لاو یو مستر کی روش!

آی اسپورت - اگر صفحه فیس بوک منتسب به سرمربی تیم ملی ملاک خوبی برای آگاهی از آخرین وضعیت او به شمار می رفت، می توانستیم بگوییم که کارلوس کی روش در ایران می ماند.

در صفحه ای که بیشتر از 90 هزار بازدید کننده دارد - یکی از کسانی که این صفحه را لایک کرده ادمین صفحه امیر قلعه نویی در فیس بوک است - آخرین اخبار مربوط به کی روش را می توان جستجو کرد

او 27 ژوئن - کمتر از دو هفته قبل - و بعد از پایان بازیهای تیم ملی در جام جهانی، این صفحه خبری به نقل از سایت دیلی میل انگلیس را منعکس کرده که در آن به استعفای کارلوس کی روش از سرمربیگری تیم ملی ایران اشاره شده است.

صفحه فیس بوک سرمربی تیم ملی، تا دیروز هیچ خبر جدیدی را منتشر نکرده بود و گویا در انتظار موضع فدراسیون در قبال ادامه همکاری با کارلوس کی روش بوده است. بعد از آنکه علی کفاشیان به طور قطعی از علاقه خودش و مجموعه اش برای همکاری با کی روش خبر داده، متن انگلیسی صحبتهای رئیس فدراسیون فوتبال که در روزنامه تهران تایمز منتشر شده، در صفحه فیس بوک کی روش هم بازتاب داشته و 1400 لایک داشته است.

99 درصد کامنتهایی که پایین این خبر دیده می شود نشان دهنده علاقه ایرانی ها به کی روش است و تا دلتان بخواهد جمله i love you را در این کامنتها می بینید که البته بیشتر مربوط به بانوانی می باشد که دوست دارند کی روش کماکان سرمربی تیم ملی باقی بماند. امیدواریم همسر سرمربی این تیم ملی این صفحه را ندیده باشد!

     
آی اسپورت
2014-07-08 12:33:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر