فهرست
رکوردشکنی امری بعد از صعود به نیمه نهایی
رکوردشکنی امری بعد از صعود به نیمه نهایی

رکوردشکنی امری بعد از صعود به نیمه نهایی

آی اسپورت - در یکی از حساس‌ترین دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، آرسنال موفق شد در زمین ناپولی با یک گل برنده شود تا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با برتری ۳ بر صفر برابر این تیم، به جمع چهار تیم پایانی رقابت‌ها راه یابد.

اونای امری، سرمربی آرسنال بعد از راهیابی تیمش به نیمه نهایی این رقابت‌ها گفت: خیلی فوتبال خوب و با برنامه‌ای برابر یکی از قدرت‌های فوتبال ایتالیا انجام دادیم. ما در این بازی شخصیت بزرگ تیممان را نشان دادیم. ما به بازی‌های بزرگ عادت داریم و در این مسابقه دیدیم که با نهایت توان بدون توجه به نتیجه بازی رفت، برای کسب برد به زمین بازی رفتیم. خوشبختانه در حفظ توپ خیلی بهتر از حریف عمل کردیم و مواقعی هم که توپ را از دست می‌دادیم با فشار زیاد به حریف بار دیگر مالکیت توپ را به دست می‌آوردیم. در کل من نمایش تیمم را در این دیدار خیلی خوب ارزیابی می‌کنم.

امری که با سویا توانسته است ۳ بار پیاپی قهرمانی در این رقابت‌ها را به دست بیاورد، در مرحله حذفی بیش از هر مربی دیگری در تاریخ لیگ اروپا به پیروزی رسیده است و این به خوبی نشان می‌دهد که او راه برنده شدن در لیگ اروپا را می‌داند.

این برد باعث شد تا اونای امری در ۵۰ حضور روی نیمکت آرسنال به رکورد ۳۲ پیروزی دست یابد تا بالاترین درصد برد را در ۵۰ بازی نخست بین سرمربی‌های تاریخ آرسنال به نام خود ثبت کند. این در حالی است که آرسن ونگر در ۵۰ بازی نخست خود در آرسنال به ۲۳ برد رسیده بود. آرسنال باید در مرحله بعدی این رقابت‌ها در دیداری دشوار برابر والنسیا اسپانیا قرار گیرد.

۴    
آی اسپورت
2019-04-19 23:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر