فهرست
علی محمدی: جای خالی عنایتی و کریمی را پر می کنم/صبا سقوط نمی کند
علی محمدی: جای خالی عنایتی و کریمی را پر می کنم/صبا سقوط نمی کند

علی محمدی: جای خالی عنایتی و کریمی را پر می کنم/صبا سقوط نمی کند

آی اسپورت- مهاجم جدید صبای قم تمرینات تیمش را خوب ارزیابی می کند. جلال الدین علی محمدی در گفت و گو با آی اسپورت می گوید: بعد از اینکه تیم از تهران به قم آمده است، شرایط خیلی خوبی را پشت سر می گذاریم و کارهای تمرینی با برنامه پیگیری می شود. همه بازیکنان در تمرین ها حضور دارند و با بدنسازی ها و بازی های دوستانه ای که انجام می دهم، به شرایط ایده آل خود خواهیم رسید.

او درباره اسکان بازیکنان صبا در قم احساس رضایت  می کند و درخصوص زمین تمرینی این تیم ادامه می دهد: تا این لحظه تمرینات در یادگار امام به خوبی انجام شده است ولی گویا می خواهیم به زمین چمن دیگری برویم؛ از دیگر ورزشگاه های قم اطلاع خاصی ندارم اما انشاالله شرایط به مرور زمان بهتر شود.

بازیکن فصل گذشته فجر شیراز در پاسخ به این سوال که آیا صبا به سرنوشت پاس یا پیکان که پس از انتقال تمرینات به شهرهای دیگر، سقوط کردند دچار نمی شود، ابراز کرد: فکر نمی کنم؛ اوضاع قم خیلی بهتر از همدان یا شهرهای دیگر است و این پتانسیل را دارد که سال های سال در لیگ برتر تیمداری کند.

علی محمدی می گوید: قبل از آمدنم به صبا، دو تیم لیگ برتری دیگر پیشنهاداتی داده بودند ولی تصمیم گرفتم به تیم فوتبال صبا بیایم.

وی که آمده است خلاء بازیکنانی مثل رضا عنایتی و دیگر مهاجمان سال قبل صبا را پر کند، در این باره عنوان کرد: رضا عنایتی و فرید کریمی در سال گذشته جزء مهره های تاثیرگذار صبا بوده اند و مثل آن ها عمل کردن کار راحتی نخواهد بود، اما مطمئن هستم به کمک کادرفنی می توانم در تیم جدیدم موفق شوم.

او درمورد کادر فنی صبا نیز یادآور شد: تا اینجا، کار کردن با آقای مرفاوی و الهامی که از مربیان به نام کشور هستند بسیار خوب بوده است و انشاالله تا پایان همینطور باشد.

     
آی اسپورت
2014-07-08 12:43:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر