فهرست
گزارش روز: بازیکنان حاضر در نیمه نهایی در چه لیگ هایی حضور دارند؟
گزارش روز: بازیکنان حاضر در نیمه نهایی در چه لیگ هایی حضور دارند؟

گزارش روز: بازیکنان حاضر در نیمه نهایی در چه لیگ هایی حضور دارند؟

آی اسپورت - مرحله ی نیمه نهایی رقابت های جام جهانی بامداد فردا با دیدار آلمان و برزیل آغاز خواهد شد تا حساسیت ها به اوج خودش برسد.

از میان 92 بازیکنی که در مرحله ی نیمه نهایی جام جهانی حضور دارند، بوندس لیگای آلمان بیشترین نماینده را به خود اختصاص داده است. بوندس لیگا 21 بازیکن در مرحله ی نیمه نهایی جام جهانی دارد که البته 16 بازیکن از این تعداد در تیم ملی آلمان عضویت دارند. 

پس از بوندس لیگا، لیگ برتر انگلیس در رده ی دوم قرار گرفته است.  این لیگ 18 نماینده در مرحله ی نیمه نهایی جام جهانی دارد که با توجه به حضور نداشتن تیم ملی انگلیس، آمار فوق العاده خوبی محسوب می شود. قرار گرفتن 4 بازیکن لیگ برتری در تیم ملی آلمان بسیار جالت توجه به نظر می رسد.

نکته ی جالب دیگر این است که لیگ برزیل علی رغم حضور این کشور در نیمه نهایی، تنها 4 نماینده دارد. لیگ پرتغال نیز در این بین 3 نماینده دارد که همه ی این بازیکنان در تیم ملی آرزانتین بازی می کنند.

اما نکته ی تاسف بر انگیز مربوط به لا لیگا می شود. لیگ اسپانیا علی رغم آمار خوبی که در شروع جام داشت، در نیمه نهایی تنها 8 بازیکن در اختیار دارد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-08 12:55:57
نظر دهید

۳ نظر
morteza Man UTD
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۷
چرا لیگ هلند رو نگفتی؟
امیرعلی
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۸
اول اینکه لیگ آلمان ٢٢ بازیکن داره و دوم اینکه دوستانی که میخوان آمار بیشتر و بهتری داشته باشن یه مطلبی تو سایت هواداری نوشتم که لینکش رو براتون میزارم
www.tarafdari.com/کاربران/مقاله/126926/آمار-نمایندگان-باشگاه-ها-در-نیمه-نهایی-جام-جهانی
امیرعلی
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۳۲
لیگ هلند ١٠ نمایندخ داره ٥ نفر از فاینورد ٣ نفر از آژاکس و ٢ نفر از psv
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر