فهرست
حرف های تازه خلعت: نصف طلب فصل قبلم را هم نمی خواهم /هوادار جای من باشد چه می کند؟
حرف های تازه خلعت: نصف طلب فصل قبلم را هم نمی خواهم /هوادار جای من باشد چه می کند؟

حرف های تازه خلعت: نصف طلب فصل قبلم را هم نمی خواهم /هوادار جای من باشد چه می کند؟

آی اسپورت – داستان خلعتبری و پرسپولیس حالا تبدیل به یکی از پیچیده ترین مباحث نقل و انتقالات شده.بدهی سنگین پرسپولیس به این بازیکن بابت باقیمانده از رقم قرارداد فصل قبل به علاوه پیشنهاد سنگین او برای قرارداد فصل جدید  و البته رقم سنگین باقیمانده از رضایتنامه او به عجمان امارات باعث شده  رحیمی قادر به حفظ خلعت نباشد .با اینکه خلعت حاضر شده خودش طلب عجمان را بدهد  اما رحیمی از این بازیکن برای رقم قرارداد فصل جدیدش هم 500 میلیون تخفیف خواسته تا ادامه همکاری  تقریبا منتفی به نظر برسد.خلعتبری در تازه ترین حرف هایش گفته:«گفتم تخفیف می دهم اما دیدم مبلغ درخواستی تخفیف آنها 100 ، 200 یا 300 میلیون تومان نیست. رقم بالاتری برای تخفیف می خواستند. من حتی در مورد طلب فصل قبلم هم گفتم نصف آن را نمی خواهم اما گفتند اصلا نمی توانند این پول را بدهند.»

ظاهرا فعلا قرارداد این بازیکن با پرسپولیس فسخ نشده  و دوستداران پرسپولیسی  خلعت می توانند کورسوی امیدشان را زنده نگه دارند:« با پرسپولیس قراردادم پابرجاست اما آنها نمی خواهند که این شرایط باشد. من اولویتم پرسپولیس است و دلم می خواهد در این تیم بمانم. به خدا دوست ندارم از پرسپولیس جدا شوم اما این شرایطی است که آنها خواسته اند.»

بعد از جدی شدن قضیه جدایی  خلعت هواداران پرسپولیس در شبکه های مجازی این اتفاق را ضربه بزرگی به این تیم می دانند اما ظاهرا کاری از دست شماره 99 بر نمی آید:«به خدا می دانم هواداران از ما چه انتظاری دارند. آنها خیلی ناراحتند و من این ناراحتی را درک می کنم، ولی وقتی باشگاه نمی تواند توافق کند گناه من چیست؟! خودشان می گویند برو مشکلی با رفتنت نداریم. شما جای من باشید چه می کنید؟!»

 و اگر خلعت به سپاهان برود ناراحتی  ها و دلخوری ها از او زیاد خواهد شد:«من ناراحتی هواداران پرسپولیس را درک می کنم. اما من چه باشم چه نباشم پرسپولیس یک تیم دوست داشتنی است. از صمیم قلب آرزو می کنم در آسیا قهرمان شود. من دوست ندارم از این تیم جدا شوم اما اگر شرایط به گونه ای شد که جدا شدم برای موفقیت این تیم و شادی هوادارانش دعا خواهم کرد.»

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-08 13:23:53
نظر دهید

۴ نظر
علی
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۳۶
خلعتبری با سپاهان تموم کرده و حتی 250 هزار دلار طلب عجمان رو هم از سپاهان گرفته ولی ظاهرا شما خبرهای اون پیج قلابی رو که مال خلعتبری نیست به اخبار دقیق ترجیح میدید.نمی دونم چه اصراری به درست بودن اخبار اون پیج قلابی دارید و حتی کامنت های مخالف رو هم منتشر نمی کنید؟!
-
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۰۳
لنگ ساده ترین هواداری دنیا رو داره
-
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۷
موضوع جالب اینه "علی لابی" پول خودشو کمال تمام گرفته ولی از بازیکنان میخاد از طلب سال پیش بگزرند و قرارداد جدیدی ببندن !!!!
-
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۸
تیم بزرگ مثل پرسپولیس کبیر بازیکن آرزوشه بمونه ولى تیماى کوچیک باید به بازیکن التماس کنن تابمونه.... اصلا منظورم رحمتى و آندو نیستااااا...... خخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر