فهرست
فتح الله زاده، گزینه جدید همکاری با کی روش !
فتح الله زاده، گزینه جدید همکاری با کی روش !

فتح الله زاده، گزینه جدید همکاری با کی روش !

آی اسپورت- کارلوس کروش که آماده می شود تا مهمان ویژه بازی برزیل و آلمان باشد، همچنان به انتظار نشسته تا ببیند مذاکرات با فدراسیون ایران به کجا می کشد.

 او که  گفته بود حاضر نیست درباره جزئیات قراردادش چیزی بگوید، در گفت و گو با دوستان نزدیک ایرانی اش وقتی بحث به بسته پیشنهادی ایرانی شده با لبخندی گفته است: «Intresting!» او می گوید این قرارداد بندهایی دارد که باید در مذاکرات رودررو حتما درباره اش با فدراسیون ایران حرف بزند. بدون شک 3 بند:« امکانات ، دستیاران و سرپرست » نکاتی هستند که او برای پذیرش شان با فدراسیون چالش خواهد داشت اما درباره آپشن مالی شاید با کمی بالا و پایین این پیشنهاد را بپذیرد تا در ایران بماند و هم برای قهرمانی جام ملتهای آسیا خیز بردارد و هم به کار بلندمدت در تهران فکر کند. 

باید دید کروش حاضر به همکاری با علی فتح الله زاده به عنوان گزینه جدید کفاشیان برای نشستن در کنار سرمربی تیم ملی به عنوان مدیر تیم و مدیر کمیته تیم های ملی می شود؟ 

 

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-08 13:47:11
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۶
فاجعه
مجید گلمحمدی
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۸
مامانجون مامان جون چایی رو بریز تو فنجون
بهرام
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۰
من فکر می‌کنم پیشنهاد خوبیه.فتح الله زاده توی این سمت مناسبه چون مناسبت بین المللی بیشتر نسبت به الباقی داره.البته اگر کسی باشه که مسلط به زبان باشه خیلی بهتره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر