فهرست
تراکتور جوان می شود/ نظمی: پیر بودن باعث نتایج بد سال قبل شد؛ بازیکن خارجی جذب خواهیم کرد
تراکتور جوان می شود/ نظمی: پیر بودن باعث نتایج بد سال قبل شد؛ بازیکن خارجی جذب خواهیم کرد

تراکتور جوان می شود/ نظمی: پیر بودن باعث نتایج بد سال قبل شد؛ بازیکن خارجی جذب خواهیم کرد

آی اسپورت - هواداران تراکتورسازی نگرانند و نگرانی شان هم دلیل دارد.تیم محبوب آنها  در مقایسه با مدعیان دیگر خوب بسته نشده و در چند پست از جمله دفاع میانی  و مهاجم نوک به شدت خلا احساس می کند .با این وجود ظاهرا تراکتور چاره ای جز رفتن به سوی بازیکن خارجی ارزان قیمت ندارد.امروز مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خبرداد:« ما تلاش های خود را برای بستن تیمی قوی به کار می گیریم و در این ارتباط با رایزنی های مختلف موفق شدیم برای جذب بازیکن خارجی موافقت مسوولان را کسب کنیم.ما هنوز تیم مان را برای فصل آینده نبسته ایم و در مدت زمان باقی مانده تا پایان فصل نقل و انتقالات تلاش می کنیم چند بازیکن زبده و تاثیرگذار داخلی و خارجی را جذب کنیم.»

تراکتور می خواهد جوانگرایی کند  پس یعنی اینکه آنها برای  قرار گرفتن در جمع مدعیان و صعود از مرحله گروهی لیگ قعرمانان آسیا حتی کار دشوارتری نسبت به فصل گکذشته دارند:« تیم ما به دلیل جذب بازیکنان جوان، آینده دار، کارآمد و با انگیزه امسال چهره ای متفاوت و شاداب تر از سال های قبلی خواهد داشت و مردم و هواداران باید صبور باشند تا نتایج اقدامات باشگاه را در طول فصل آینده مشاهده کنند.تیم ما در بین 16 تیم حاضر در لیگ برتر فصل گذشته پیرترین تیم بود و امسال نیاز اساسی و مبرم به بازنگری در استخدام بازیکنان داشتیم تا این نقطه ضعف مهم را رفع کنیم .»

ظاهرا نظمی از اتفاقاتی که اواخر فصل قبل رخ داد و باعث شد تراکتور بعد از قهرمانی جام حذفی در لیگ چند رتبه سقوط کند راضی نیست  و دلیل این اتفاق را همان مساله میانگین سنی بالا می داند:« اگر واقع بینانه به نتایج سال گذشته نگاه کنیم متوجه اثرات پیر بودن و بی انگیزه بودن بازیکنان را به راحتی تشخیص می دهیم، تیمی که با وجود بازیکنان نامدار در لیگ برتر ششم و در لیگ آسیا در بین چهار تیم ، چهارم شد.»
  ۱۱  
آی اسپورت
2014-07-08 13:53:47
نظر دهید

۱۱ نظر
نظمی
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۲۵
آقای نظمی ولی خودمونیم، همشهری خوب ریدی تو تیم.
-
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۹
نظبایجان می کثیف ترین مدیر عامل آذر
محسن
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۷
خاکبر سرت
عشق شهید باکری
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۹
بی عرضه عوضی آنکه باید تیم را ترک کند تو و دارودسته ات هستند که با احساسات میلونها نفر بازی می کنند و نفرین را بر پدر و مادر و خود و خانواده شان میخرند . تیم مال تو و حتی هیئت مدیره نالایق تو هم نیست بلکه تیم مال آذربایجان است و سند افتخار آذربایجان . ای کاش مهدی باکری ها زنده بودند و غیرت را یادتان می دادند و می فهمیدید که باید آذربایجانی سرافراز باشد باید در همه جبهه ها حرف اول را بزند . افسوس که خون باکری ها را شما به هدر میدهید . بعضی وقتها شک می کنم که تو ایرانی باشی .چرا که یک ایرانی با احساسات پاک مردم غیور آذربایجان بازی نمی کند تا خدای نکرده مردم به سپاه و لشکر و نظام بدبین باشند . احتمالا تو و امثال تو که تخم نفرت را بر آذربایجانیها پخش میکنید از مزدورانی هستید که آب به آسیاب دشمن میریزید و میخواهید خشم را جایگزین محبت و عشق به نظام کنید . زنده باد باکری ها - ننگ باد بر آنها که غیرت را نمی شناسند.
حسن
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۵۸
این بابا کلا مشگل حافظخ دارد یگ روز میگه سازمانم اجازه جذب بازیکن خارجی نمیده یک روز میگه بازیکن خارجی جذب می کنیم
مهدی
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۸
اگه نتایج تیراختور میخواهد بدتر از سال گذشته باشه شما چه غلطی میکنی تو تیم گم شو برو بیرون
mehdi
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۳
nazmi=daste yek
محمد
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۱
جز اذری ها دل سوز تراکتور نمیشوند
محسن
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۱
گوه خوردی پوفیوس.کس کش.ریدی تو تیم.خوار کسه
بینظم
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۲۸
تاحالا تحمل کردیم تاشروع بازی ها هم تحمل می کنیم تااین تیم خوبت راببینیم وای اگرثابت شود احمق ترین مدیری وای چه کردی باما ؟ چه خواهیم کرد باتو!
کوزی
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۵
آقای نظمی دیده که هیچ کس از یارگیریها راضی نیست و همه ازایشون متنفر شدن، الانم میخاد با این شایعه طرفدارهای تیم رو سرگرم کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر