فهرست
سیدجلال : نه توافق کرده ام، نه قرارداد بسته ام/ اولویت ام ماندن در پرسپولیس است
سیدجلال : نه توافق کرده ام، نه قرارداد بسته ام/ اولویت ام ماندن در پرسپولیس است

سیدجلال : نه توافق کرده ام، نه قرارداد بسته ام/ اولویت ام ماندن در پرسپولیس است

آی اسپورت -  بهترین مدافع وسط این روزهای فوتبال ایران، همچنان سرنوشت نقل و انتقالاتی مبهمی دارد. جلال حسینی امروز به فارس گفته که با هیچ تیمی غیر از پرسپولیس مذاکره نکرده و به توافق نرسیده است. همانند خلعتبری، او هم علاقه مند به ماندن در باشگاه است اما رحیمی برای نگه داشتن او نیز مشکلات خودش را دارد. صحبت های تازه سیدجلال را می توانید در زیر بخوانید

کدام قرارداد؟ 
من همیشه گفته‌ام اولویت اول من در فوتبال ایران پرسپولیس است و دوست دارم در این تیم بازی کنم و برای هوادارانش باز هم خدمت کنم اما راستش را بخواهید مشکلاتی وجود دارد که باید حل شود. من تا الان منتظر بودم تا مشکلات حل شود و با خیال راحت کارم را دنبال کنم اما متاسفانه شایعاتی به راه افتاده که من از طریق همین مصاحبه به هواداران اعلام می کنم که بنده با هیچ تیمی توافق و قرارداد امضا نکردم و خیال همه راحت باشد.

از دست رحیمی خارج است
‌من برای رفع مشکلاتم حرف‌هایم را زده‌‌ام اما باشگاه هم همیشه حرف خودش را می‌زند و آن هم به خاطر فشار هیأت مدیره است. یکسری مسائل از دست رحیمی خارج است چون او نشان داده که مدیرعامل توانمندی است اما از رحیمی خواسته‌ام که مشکلات سال گذشته ما را حل کند. ما نباید فراموش کنیم که اگر پارسال تمرکزمان به هم نمی‌خرد قهرمان لیگ برتر بودیم.

فشار می آورند
 من با رحیمی حرف زدم و به او شفاف گفتم مشکلات باید حل شود. من هر روز هم منتظر بودم اما فشاری که به مدیرعامل می‌آورند دست او را بسته اما باید این را اعلام کنم تا الان هیچ قراردادی نبسته‌‌ام اما مطمئن باشید تا چند روز آینده تیم فصل آینده‌ام تصمیم نهایی ام را می گیرم و تیم خود را انتخاب می‌کنم.

شرط نگذاشته ام
مدافع تیم ملی ایران در پاسخ به این سوال که پس مذاکراتت با رحیمی چه می‌شود، گفت:‌بحث شرط و این حرف‌‌ها نیست، من فقط می‌خواهم مشکل فصل گذشته‌ام حل شود. امیدوارم رحیمی بتواند در پرسپولیس موفق شود چون رحیمی مدیری موفق و توانمند است اما باید دستش باز باشد. اگر همه چیز با برنامه رو به جلو برود و مشکلاتم حل شود با تمام وجودم در خدمت پرسپولیس هستم. من حتی برای اینکه برخی شبهات از بین برود از طریق مدیر برنامه‌هایم اعلام کردم که بخشی از مبلغ فصل گذشته‌ام را بعد از قرارداد امسال دریافت می‌کنم اما باز هم به من جوابی داده نشد.

.
پیشنهاد دارم
من از تیم های خارجی پیشنهاد دارم ولی تا به این لحظه با هیچ تیمی قرارداد نبسته‌ام چون اولویتم پرسپولیس بوده اما سعی می‌کنم در چند روز آینده تصمیم نهایی‌ام را بگیرم.این در شرایطی است که دوست دارم هر چه سریعتر تمریناتم را شروع کنم. حالا باید ببینیم خدا چه می‌خواهد.

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-08 15:44:18
نظر دهید
۲ نظر
-
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۷
اونجا که بحث فیفا و ای اف سی نظر میده پولادی بهترین بازیکن ایرانه در جام جهانی همش در بوق و کرنا می کنید ولی وقتی به عنوان مدافع وسط صادقی بهتربن بازیکن میشه و در تیم منتخب اسیاست،یعنی بهترین مدافع ایرانه،جلال حسینی بهترین پلی میکر ایرانه
-
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۳۷
خوب معلومه , سید جلال پاس گل داده باید هم اینقدر ازش تعریف شه
پاس گل به تیم حریف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر