فهرست
گزارش روز: چهار تیم پایانی در آمارخواندنی  اوپتا؛ کی از همه بیشتر دویده ؟ کی از همه بیشتر تکل زده ؟ کی از همه بیشتر سانتر کرده ؟
گزارش روز: چهار تیم پایانی در آمارخواندنی اوپتا؛ کی از همه بیشتر دویده ؟ کی از همه بیشتر تکل زده ؟ کی از همه بیشتر سانتر کرده ؟

گزارش روز: چهار تیم پایانی در آمارخواندنی اوپتا؛ کی از همه بیشتر دویده ؟ کی از همه بیشتر تکل زده ؟ کی از همه بیشتر سانتر کرده ؟

آی اسپورت - سایت معتبر Opta آمار روزانه جام را ارایه می کند که مرور برخی از آنها کمک به درک بهتری از عملکرد تیمهای نیمه نهایی جام می دهد .

 با اینکه جام در آب و هوای آمریکای جنوبی ست اما تا اینجا متوسط میزان دوندگی آلمانها و هلندی ها از برزیل و آرژانتین بیشتر بوده .آلمان ۱۱۵.۳ کیلومتر هلند ۱۱۴.۸ .

 آرژانتین ۱۰۹.۶ و برزیل ۱۰۶.۸ تحلیل دیگر این است که آلمان و هلند به شکل چرخشی از بیشتر نفرات خود بهره برده اند در مقابل برزیل و آرژانتین بیشتر با ترکیبی ثابت در میدان حاضر شده اند.بیشترین پاس کوتاه و کمترین پاس بلند متعلق به آلمانها ست و این بوضوح نشانه تغییر استایل آنها ست. مانشافت حتی رکورد اسپانیا را هم شکسته .کاتولیک تر از پاپ . بیشترین پاس بلند متعلق به هلندی هاست  اما صحیح ترین متعلق به آرژانتین با ۷۲.۷%.

 موفقترین تیم در دریبل و گذر از یک به یک ها هلندی ها هستند با میانگین ۶۳.۲% .هلند با ۶۶% و تعداد ۳۵ بالاترین میزان دقت و بیشترین ضربه در چارچوب را داشته . برزیل با دفاع خوبشان با ۱۱ ضربه کمترین ضربه را در چارچوب دریافت کرده آلمانها با ۲۶.۱%  دقیق ترین سانتر ها را داشته اند.

برزیل با ۱۱۷ تکل بیشترین تکل را زده .نشانه ایی از خشونت آنها. آلمان با ۸۳.۲% موفقترین تکل ها را زده .آلمان و برزیل ۴ عدد از گلهایشان از ضربات ایستگاهی بدست آمده بدین معنا احتمالا برنده بازی آنها را ضربات شروع مجدد مشخص خواهد کرد.

متوسط مالکیت توپ آلمان و آرژانتین برابر بوده ۶۱%. برزیل ۵۳% و هلند ۴۹% . آلمان با ۱۶.۸% بیشترین میزان پاس به عقب در میان ۴ تیم را داراست . برزیل با ۳۶.۹% بیشترین درصد پاس به جلو و آرژانتین با ۵۴.۸% بیشتر از سه تیم دیگر از پاس عرضی استفاده کرده .

در برابر پنج تیمی  که با تفکر دفاعی و تجمع در نیمه زمین خودی در برابرشان قرار گرفته گویا چاره دیگری نداشته اند.

هیوا حکمتی

     
آی اسپورت
2014-07-08 18:07:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر