فهرست
افشارزاده : امکان حضور نکونام در استقلال نیست / نامه زدم جواد مردسال آسیا بشود!
افشارزاده : امکان حضور نکونام در استقلال نیست / نامه زدم جواد مردسال آسیا بشود!

افشارزاده : امکان حضور نکونام در استقلال نیست / نامه زدم جواد مردسال آسیا بشود!

آی اسپورت –مصاحبه مدیرعمال استقلال پاسخی به مصاحبه جواد نکونام در روز گذشته است که از تمایل اش برای حضور در استقلال گفته بود و اعلام کرده بود در استقلال آدم هایی هستند که او را نمی خواهند.

به گزارش آی اسپورت  بهرام افشارزاده در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره بحث های پیرامون جذب نکونام به این تیم گفت: جواد نکونام در فهرست قلعه نویی نیست و امکان حضور او در استقلال وجود ندارد. من به عنوان یک شهروند ورزش دوست به این بازیکن به لحاظ شخصیتی علاقمند هستم و اگر خاطرتان باشد زمانی هم که در کمیته ملی المپیک بودم و در زمان انتخابات بهترین بازیکن سال آسیا برای کمک به او کوتاهی نکردم و در نامه‌هایی به کنفدراسیون فوتبال آسیا و شورای المپیک آسیا از حقش دفاع کردم اما طبیعی است که در حوزه فنی یک تیم، نظر سرمربی است که تعیین کننده است. در استقلال، اقای قلعه نویی هستند که درباره جذب یا عدم جذب بازیکنان تصمیم گیری می کنند.

او در پایان اضافه کرد: من با  نکونام جلسه ای نداشته ام و  با توجه به اینکه نکونام در لیست قلعه نویی نیست و از آنجایی که ما باید براساس خواسته های سرمربی تیم بازیکن جذب کنیم،‌ امکان حضور او در استقلال در این فصل وجود ندارد. البته بدیهی است که در صورت اعلام نیاز از سوی آقای قلعه نویی ما برای جذب نکونام اقدام می کنیم چون در نهایت ایشان باید پاسخگوی نتایج باشد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-08 17:34:12
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۰:۰۸
بهتر ! هر بازیکنی که مشکل داره همان بهتر که نباشه وگرنه در طول فصل به مشکل میخوریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر