فهرست
افشین:قرارداد من با فولاد مشروط است / دوست دارم بمانم
افشین:قرارداد من با فولاد مشروط است / دوست دارم بمانم

افشین:قرارداد من با فولاد مشروط است / دوست دارم بمانم

آی اسپورت - آرش افشین بازیکن فصل گذشته فولاد خوزستان به احتمال فراوان قراردادش را بار دیگر تمدید خواهد کرد . به گزارش آی اسپورت  فردا با مسئولان این تیم خوزستانی مذاکراتی خواهد داشت.  

افشین ابتدا در مورد مذاکراتش برای تمدید قراردادش در این فصل می‌ گوید: فردا به باشگاه فولاد می روم تا با مسئولان این باشگاه مذاکرات خود را برای فصل آینده انجام دهم.
وی در خصوص اینکه با باشگاه فولاد برای فصل آینده قرارداد دارد یا خیر، افزود: قرارداد من با باشگاه فولاد مشروط است و نیاز به  توافق مالی دارد. خودم به شخصه دوست دارم در فولاد بمانم چون خاطرات خوبی از این تیم دارم و مردم اهواز همیشه به من لطف داشتند.
مهاجم فصل گذشته فولاد درباره پیشنهاداتش از سایر تیم ها تصریح کرد: از چند تیم مطرح لیگ برتری پیشنهاد داشتم ولی اولویتم همانطور که گفتم فولاد است و ابتدا با این تیم مذاکره می کنم.
افشین در خصوص تغییر و تحولات باشگاه فولاد خاطرنشان کرد: فرکی تشخیص داد از فولاد خوزستان جدا شود. برای وی آرزوی موفقیت می کنم. اسکوچیچ فصل گذشته نتایج خوبی با ملوان گرفت. ان شاءالله بتوانیم در کنار یکدیگر فصل خوبی را سپری کنیم.
مهاجم فصل گذشته فولاد در پایان گفت: امسال تلاش خواهم کرد با انجام بازی های خوب به تیم ملی دعوت شوم چون برای حضور در تیم ملی انگیزه زیادی دارم.
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-08 18:16:53
نظر دهید

۱ نظر
سلام
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۶
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر