فهرست
مشکل بزرگ محرمی؛ بازی با هاپوئل
مشکل بزرگ محرمی؛ بازی با هاپوئل

مشکل بزرگ محرمی؛ بازی با هاپوئل

آی اسپورت - صادق محرمی مدافع فصل گذشته پرسپولیس که اخیرا به دیناموزاگرب پیوسته همراه با این تیم در مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد یافت. دینامو زاگرب که به عنوان قهرمان کرواسی در این رقابت‌ها حضور یافته همراه با ۳۱ تیم دیگر به طور حذفی برای ۴ سهمیه مرحله گروهی لیگ قهرمانان خواهند جنگید. دینامو زاگرب از دور دوم مرحله حذفی وارد این رقابت‌ها خواهد شد و در انتظار برنده فلورا تالین استونی و هاپوئل بئر شبع رژیم اشغالگر قدس بازی خواهد کرد. دیدار رفت ۲ تیم در استونی با حساب ۴ بر ۱ به سود نماینده رژیم اشغالگر قدس به پایان رسیده و از این رو می‌توان هاپوئل را تیم صعودکننده به دور بعد دانست. دیدار برگشت ۲ تیم سه‌شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد و برنده ۲ بازی اواخر ماه میلادی جاری (اوایل مرداد) ابتدا در کرواسی و یک هفته بعد در کشور خود مقابل دینامو قرار خواهد گرفت. در صورت صعود نماینده رژیم اشغالگر قدس به مرحله بعد، باید دید که صادق محرمی چه تصمیمی خواهد گرفت.

فصل گذشته احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی در شرایطی مشابه در زمین نماینده رژیم اشغالگر قدس به میدان نرفتند ولی در بازی برگشت در یونان در زمین حاضر شدند که سبب شد دچار مشکلاتی شوند. باید دید مدافع راست ۲۲ ساله دینامو زاگرب در نهایت چه تصمیمی برای این بازی خواهد گرفت و آیا باشگاه دیناموزاگرب وی را به بازی مقبل نماینده رژیم صهیونیستی در زاگرب هم خواهد کرد یا خیر. قطعا صادق محرمی به اسرائیل سفر نخواهد کرد ولی باید دید باشگاه دیناموزاگرب اصرار به حضور محرمی در بازی خانگی مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس خواهد داشت یا خیر؟

 

سایت مدال

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-07-15 10:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ناشناس
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۲
چند تا موضوع بازی رفت و برگشت هست یا نیست یا تو خونه ی یکی هست خیلی اهمیت داره من که فکر نکنم اصلا بتونه رژیم اشغال گر بره و بهش ویزا نمی دن تازه اگه بازی کنه و ببره و بازی درخشانی داشته باشه شاید مدال افتخار بدن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر