فهرست
سرگردانی عجیب کریم در تیم ملی
سرگردانی عجیب کریم در تیم ملی

سرگردانی عجیب کریم در تیم ملی

آی اسپورت - کریم انصاری‌فرد برخلاف بازی با بولیوی و در ترکیب اصلی بازی کرد و با اینکه تازه تیم‌دار شده اما شرایط بدی هم نداشت.هر چند او پنالتی تیم ملی در نیمه اول را بد زد و در ریباند هم ضربه‌ای غیر مسوولانه و خودخواهانه به توپ نواخت اما در همان شروع نیمه دوم جبران کرد و با یک گل نسبتا انفرادی پیروزی دیگری برای تیم ملی به ارمغان آورد.

این هجدهمین گل مهاجم اردبیلی تیم ملی بود که او را در 28 سالگی کنار فرشاد پیوس در رده هشتم برترین گلزنان ملی ایران قرار داد. پیوس این تعداد گل را در 34 بازی زد اما تعداد بازی ملی انصاری فرد نزدیک به دوبرابر مهاجم سابق پرسپولیس است.حالا مهاجم شماره 10 ایران فرصت دارد با یک گل دیگر به رکورد زنده‌یاد غلامحسین مظلومی و همایون بهزادی برسد. کریم بازیکن شماه 10 تیم ملی است. یکی از معدود بازمانده‌های تیم ملی از جام جهانی 2014 که در 28 سالگی و بعد از حضور در اروپا به اوج تجربه هم رسیده اما همچنان هموزن شماره 10 تیم ملی به او نگاه نشده و اعتباری به او بخشیده نمی‌شود.

کریم انصاری‌فرد در جام جهانی با وجود نمایش قابل قبول و گلزنی در این تورنمنت به عنوان یک هافبک میانی بازی کرد اما بعد از جام جهانی جلوتر آمده و در پست‌های مختلف جابجا می‌شود. انصاری‌فرد در بازی با ترینیداد و توباگو به عنوان بال چپ به میدان رفت و در نیمه دوم مهاجم نوک شد در حالی که همه می‌دانند پست او فقط مهاجم نوک است. انصاری‌فرد طی سال‌های اخیر خیلی کم در پست خودش بازی کرده و در اوج آمادگی هم نیمکت‌نشین بوده که این اتفاق احتمالا در جام ملت‌های آینده هم گریبانش را خواهد گرفت.

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-11-17 01:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
یه ایرانی
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۴۸
جناب قراگوزلو

مدتهاست دیدگاهم را نمیگویم چرا که نه نویسنده مطلب میخواند و پاسخ میگوید و نه اصلا اهمیتی دارد . شاید فقط خالی کردن فشارهای درونی است .

حق آن خبرنگار و تمامی خبرنگاران ایران زمین آن توهین اوسیانو کروز و حتی بسیار بدتر از آن است . یعنی باید تحقیر از آن بدتر هم میشد و تیپایی هم میخورد آن خبرنگار .

میدانید چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4 سال تمام فریاد کشیدیم؛ خواهش کردیم ؛ مطلب نوشتیم که این شغال موزامبیکی ؛ ما را به هیچ می انگارد ؛ شخصا تمام سابقه مربیگیری این آدم بخصوص در دوران سرمربیگریش را لیست کردم که هیچ است هیچ و حتی بار فنی آنچنان هم ندارد و ارزشش به اندازه یک سوم پولی هست که میگیره ؛ اما صد حیف و هزار افسوس شما خبرنگاران ؛ شما مزد بگیران قلم به دست هی لاپوشانی کردین ؛ هی ماست مالی کردین . هی در بوق دمیدین که ایشان فلان است و بهمان است .

حقتان است اگر امروز توهین بشنوید و تحقیر شوید . شما اگر برای خودتان شغل خودتان ارزش و احترام قائل بودید ؛ بعداز اینکه بازیکنان مسخره و بیخود تیم ملی به دستور شغال موزامبیکی ؛ با رسانه ها صحبت نکردند ؛ دیگر برای گزارش بازی به استادیوم آزادی نمی رفتید . دیگر برای مصاحبه به اردو نمی رفتید
حتی اگر فدراسیون هم دعوت میکرد نمی رفتید ؛ برای خودتان و برای شغل خودتان ارزش قائل میشدید .

وقتی شما خودتان برای خودتان ارزش قائل نیستید ؛ وقتی برای 8 سال میدانستید و میدید چه افتضاحاتی هست و بخاطر منافع شخصی و نه ملی خودتان ساکت بودید و ماست مالی کردید ؛ امروز بدتر از اینها حقتان است .

شقایق اشک ریز و جنابعلی و چند نفر دیگر در همین آی اسپرت قلم فرسائی ها کرده اید ؛ بروید به بایگانی نوشته های خودتان نگاهی بیندازید .
آنروز که ما گفتیم وقتی پرده بیفتد ببینیم چه کسی سرش را بالا میگیرد ؛ این تازه فقط گوشه ای از پرده دنائت این جماعت است که بالا رفته .
بگذریم از احمقهائی که این همه توهین و تحقیر به ایران و ایرانی را در طرفداری های رنگی لوث میکنند و احتمالا بیشترشان همان ساندیسی ها فرمایشی هستند .

هنوز بعداز 8 سال شما خبرنکاران عرضه نداشته اید متن قرارداد اصلی و شرایط موجود در قرارداد را شفاف سازی کنید . مگر قرارداد ملی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا نباید مشخص شود ؛ شرایط و بندهای قرارداد چیست و حد اختیارات دلال شغال موزامبیکی چقدر است ؟؟؟؟ براساس هیچ قانونی قراردادهای ملی محرمانه نیستند مگر به امنیت ملی ربط داشته باشند .
آیا قرارداد مربیگری تیم ملی که از بیت المال پرداخت میشود ؛ به امنیت ملی ربط دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر