فهرست
اسطوره‌ها و فوتبالیست‌های آلمانی نظر دادند؛ چرا آلمان برزیل را شکست می‌دهد؟
اسطوره‌ها و فوتبالیست‌های آلمانی نظر دادند؛ چرا آلمان برزیل را شکست می‌دهد؟

اسطوره‌ها و فوتبالیست‌های آلمانی نظر دادند؛ چرا آلمان برزیل را شکست می‌دهد؟

آی اسپورت- بامداد فردا ساعت 00:30 برزیل و آلمان  در نیمه نهایی به مصاف یکدیگر می‌روند. فینال سال 2002 حالا در سال 2014 در یک قدمی فینال برگزار می‌شود.  کارشناس‌ها، فوتبالیست‌ها و اسطوره‌ها در مصاحبه با بیلد، توضیح دادند که چرا آلمان برنده خواهد شد.

 \"Franz


فرانتس بکن بائر، قهرمان جام جهانی به عنوان بازیکن و مربی: \" به نظرم 2-0 آلمان می‌برد. ما جام جهانی خوبی پشت سر گذاشتیم و برای برزیل، این فشار بسیار مناسب است. فکر می‌کنم اوضاع مانند سال 1990 است

 
\"Jupp

یوپ هاینکس، برنده ی سه گانه در سال 2013: \" ما بهترین تیم جام بوده ایم و من بازیکنان بایرن را به خوبی می‌شناسم. آنها تنها یک هدف در سر دارند: قهرمانی جهان. امیدوارم فینال مقابل هلند باشد زیرا آلمان همیشه برنده بوده است

 
\"Marco

مارکو رویس، مهاجم مصدوم دورتموند: \" آلمان با ثبت رکورد 4 نیمه نهایی متوالی، بر خلاف دیگر تیمها، به این مرحله رسیده است. تیم ما در بالاترین سطح و روحیه قرار دارد. یک گروه بسیار خوب.\"

 \"Günther

گانتر نتزر، قهرمان سال 1974: غیبت نیمار یکی از بزرگترین ضعف‌های برزیل است. او با سبک فوتبالی اش که نمی‌توان مهارش کرد، از بهترین‌ها بود. به علاوه تیاگو سیلوا هم مصدوم است ولی یک دلیل مشخص است که ما برنده خواهیم شد: زیرا بهتر از برزیل هستیم.\"


\"Lothar


لوتار ماتئوس، کاپیتان تیم قهرمان 1990: \" تیم در طول رقابت‌ها پیشرفت خوبی داشت و از شرایط نا مطمئن به اطمینان خاطر رسید.حدی وجود ندارد.از برزیل انتظارات زیادی می‌رود که کاملا احساس می‌شود.

آندریاس برمه، زننده ی پنالتی پیروزی بخش در جام جهانی 1990 مقابل آرژانتین: برزیل کاملا من را نا‌امید کرده است، نتیم ما بازیکنان بسیار خوبی دارد و نیمه ی اول مقابل فرانسه بسیار خوب کار کرد. ولی نباید خیالمان راحت باشد. فکر می‌کنم شانسمان 51 به 49 است

پیر لیتبارسکی،قهرمان جهان در سال 1990: \" زمان بسیار مهم است. تیم ما تیم بهتری است و ذخیره‌های بهتری دارد.لوو شاید از بازیکنانی مثل شورله و درکسلر استفاده کند که برزیل در این زمینه ضعف دارد. فکر می‌کنم 2-1 پیروز می‌شویم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-08 19:23:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر