فهرست
توجیه خداداد: تیم را بیرون نمی‌کشیدم می‌باختیم!
توجیه خداداد: تیم را بیرون نمی‌کشیدم می‌باختیم!

توجیه خداداد: تیم را بیرون نمی‌کشیدم می‌باختیم!

آی‌اسپورت- سرمربی جنجالی سیاه‌جامگان در بازی اهواز برابر فولاد باز هم با تیم داوری مشکل پیدا کرد و حتی تیمش را بیرون کشید. اتفاقی که در نهایت باعث شد داور در اعلام پنالتی برای فولاد تجدیدنظر کند و بازی هم بدون گل به پایان برسد. صحبت‌های بعد از بازی خداداد را می‌خوانید:

اخراج از کنار زمین: شما به من بگویید باید چه کار می‌کردم؟ نگران بازی‌های خودمان نیستم و نگران داوری‌ها هستم. از روی ضربه ایستگاهی گل زدیم، اما آفساید گرفتند. خودشان هم می‌دانستند اشتباه کردند، چون فیلم آن صحنه را دیده بودند.

پنالتی فولاد: در نیمه دوم، توپ به ران بازیکن ما برخورد کرد، اما داور پنالتی گرفت. معلوم است که صدای ما در می‌آید. نعیم سعداوی به من گفت آرام باش و توپ را بیرون می‌زنیم. گفتم اگر پنالتی بوده، چرا باید بیرون بزنید؟ داور هم سمت من آمده و گفته که مدارا کن، من حلش می‌کنم. مگر معما بوده که بخواهی حلش کنی؟ پیام حیدری، داور بازی راضی شده بود که نعیم سعداوی به ساسان انصاری بگوید توپ را به بیرون بزند و قضیه فیصله پیدا کند. حرف من این است که چرا باید مدارا صورت بگیرد؟ آقای داور! اگر پنالتی را گرفته‌ای به چه دلیل بازیکن حریف باید توپ را به بیرون بزند تا به اصطلاح مدارا کنند؟ به خدا گیج شده‌ام و نمی‌دانم چه چیزی بگویم.

داوری هفته‌های اخیر: به من می‌گویند چرا تیم را بیرون کشیدید، یک نفر نیست بگوید چرا داوری‌ها تنها به ضرر ما بوده است؟ هفته گذشته شاهد بودید که تصمیم داور به یک‌باره تغییر کرد و بازیکن سایپا گلش را به ثمر رساند. این بازی هم گل‌مان را بی‌جهت آفساید و توپی که در دو قدمی به ران بازیکن ما برخورد کرده، پنالتی گرفتند. مگر برخورد توپ به ران را هند می‌گیرند؟ اصلا می‌گوییم گل ما به درک، چرا ضربه‌ای که واضح بوده را پنالتی گرفتید؟ جای من بودید، اعتراض نمی‌کردید؟

بیرون کشیدن تیم: آقایان! اگر تیم را بیرون نمی‌کشیدم که شما پنالتی را گرفته بودید و بازیکن هم وارد دروازه می‌کرد و همین یک امتیاز را هم نمی‌گرفتیم. بازیکنان من برای یک امتیاز جان‌شان را می‌دهند و چرا باید برای ما اشتباهات داوری رخ دهد؟ واقعا از دست داور عصبانی شده بودم. باید به نوعی اعتراضم را نشان می‌دادم. مگر چقدر توانایی داریم که این اشتباهات را تحمل کنیم؟ دارم سکته می‌کنم. بچه‌های ما در این بازی واقعا خوب بازی کردند و نباید این اشتباهات رقم می‌خورد.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-01-28 21:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۰۳
کار درستو خداداد کرد تراکتوری ها پیش خودشان فکر کردند دعوا نکنیم سرشونو بریدند باید تاج و اصفهانیان را دم فدراسیون دار زد
۳
علی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۲
بهش حق میدیم اینطوری اعتراض کنه، تیم رو بکشه بیرون یا حتی به فیفا و لاهه شکایت کنه! وضع این طفلکی ها با بقیه فرق می کنه، اینا رو می خوان بصورت سیاسی بندازن تا معضل اسم سیاه جامگان حل بشه. کثیفترین کار ممکن (البته به همراه کثیفی سایپا) همه باید کمک کنن تا سیاه جامگان بصورت فوتبالی حق خودشو بگیره
۵
بهروز
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۱
امثال خداد اد عزیزی برای فوتبال ایران سم هستند و سطح لیگ ما را به محلات تنزل خواهند داد . اشتباهات داوری در بالاترین سطح فوتبال دنیا اتفاق می افتد . ایا اینگونه برخورد می شود .اقای خداداد هیچ وقت فراموش نمی کنیم چگونه در فوتبال المان خارج از بازی بدنبال بازیکن حریف برای زدنش می دویدی که ابروی ایران وایرانی را بردی .خواهشمندم از مسولین برخورد جدی و قاطع با این بر خوردها صورت بگیرد.
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر