فهرست
خلعتبری 99درصد در سپاهان/ 2 ساله 2 میلیارد برای ستاره مازندرانی
خلعتبری 99درصد در سپاهان/ 2 ساله 2 میلیارد برای ستاره مازندرانی

خلعتبری 99درصد در سپاهان/ 2 ساله 2 میلیارد برای ستاره مازندرانی

آی‌اسپورت‌ ـ محمدرضا خلعتبری مهاجم فصل گذشته پرسپولیس به تیم سابقش سپاهان بازخواهد گشت. خلعتبری که پس از یک فصل درخشان در سپاهان به عجمان رفت و از آنجا به پرسپولیس پیوست، دوباره به شهری برمی گردد که بهترین فصول فوتبالش را آنجا سپری کرده است. شهری که آرامش ذاتی اش برای فوتبالیست هایی مثل خلعتبری جذاب تر از هیاهوی هواداران سرخابی است.
به گزارش آی‌اسپورت‌ خلعت در انتظار دریافت رضایت نامه خود از عجمان است تا قرارداد 2 ساله خود با سپاهان را رسمی کند. این قرارداد ارزشی در حدود 2 میلیارد تومان دارد و خلعت باید از آن پول رضایت نامه عجمان را بپردازد. با توجه به ارقام فعلی بازار نقل و انتقالات این خرید، یک خرید فوق العاده برای سپاهانی ها محسوب می‌ شود چراکه امروز در بازاری هستیم که بازیکنی مثل آندو تیموریان نزدیک به 3 میلیارد تومان قیمت دارد.
خلعتبری در صورت عقد قرارداد با سپاهان در اردوی ترکیه به جمع سایر بازیکنان ملحق خواهد شد. زلاتکو کرانچار علاقه خاصی به بازی خلعتبری دارد و از سپاهانی ها خواسته هر طور شده او را زردپوش کنند. سپاهان در صورت استخدام خلعتبری کار خود را در فصل نقل و انتقالات به اتمام خواهد رساند. این بازیکن در حال حاضر در انتظار تعیین تکلیف تا 24 ساعت آینده است.

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-08 20:27:45
نظر دهید
۴ نظر
علی
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۳۱
چی شد؟ شما که از صفحه فیس بوک خلعتبری گزارش های مثبت می دادین و من هر چه می گفتم اون صفحه دروغینه بی خیال به کار خودتون ادامه می دادید.
محمد
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۲۱
من از همین تریبون همه پرسپولیسی هارو به سکوت دعوت میکنم. دیدید خلعتبرو دلش با کدوم تیمه؟ دیدید با قرارداد کمتر از پرسپولیس اومد سپاهان؟ پارسالم زورى بردنش پرسپولیس. خلعتبرى خیلی مردى که به خاطر عشقت سپاهان کلى تخفیف دادى دمت گرم داداش. کاش همه مث تو بودن
-
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۳۹
2 میلیارد اگه پول رضایت نامه اش رو از این بده که میشه همون پولی که پرسپولیس با 500 میلیون تخفیف می خواست بهش بده 3 میلیارد برا یه فصل وپول رضایت نامه اش این پولی است که می خوان بدن
-
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۵۵
با پولهای کثیفی که سپاهانیها خرج میکنند قوتبال به گند میکشند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر