فهرست
کوتاه از پرسپولیس:غلامرضا در باشگاه
کوتاه از پرسپولیس:غلامرضا در باشگاه

کوتاه از پرسپولیس:غلامرضا در باشگاه

آی اسپورت – در حالی که کاروان تیم فوتبال پرسپولیس بامداد امروز راهی ترکیه شده و باید اخبار این تیم را در ترکیه جست و جو کرد اما در باشگاه پرسپولیس هم خبرهایی هست.
ظاهرا فردا زمان بازی های تدارکاتی پرسپولیس در ترکیه مشخص می شود.قرار است پرسپولیس سه بازی با تیم های بنیادکار و یک تیم از ترکیه و گرجستان در این اردو انجام دهد.
گفته می شود پرسپولیس در تورنمنت جام ولایت که قرار بود قبل از شروع لیگ در تهران برگزار شود شرکت نخواهد کرد.
 قرار است علیرضا رحیمی امروز جلسه ای با مهدی تاج داشته باشد تا در خصوص وضعیت مبلغ اجاره ورزشگاه آزادی برای بازی های خانگی این تیم تصمیم گیری شود.گفته شده  اگر مشکل حل نشود و ورزشگاه آزادی از قیمت 270 میلیون تومان برای هر بازی کوتاه نیاید پرسپولیس مجبور است در ورزشگاه تختی بازی هایش را انجام دهد.
از امروز  فاطمی ،آستانی ،صبوری  و نادر صفرزاده چهار بازیکن جوان پرسپولیس که همراه این تیم به ترکیه نرفته اند  تا زمان بازگشت تیم از اردوی خارجی همراه تیم امید پرسپولیس تمرین خواهند کرد.
محمد حسین کنعانی بازیکن جوان پرسپولیس که به ملوان پیوسته امروز کارهای نهایی اش   را در باشگاه پرسپولیس انجام داد و به زودی قراردادش را با ملوان امضا خواهد کرد.
غلامرضا رضایی مهاجم فصل گذشته پرسپولیس  و فولاد که به نفت تهران پیوسته امروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شده تا دنبال مطالبات  و مالیاتش باشد.رضایی بعد از ترک باشگاه گفت:« ظاهرا سعید شیرینی  قراردادم را 300میلیون تومان کمتر نوشته  و به همین خاطر باید دوباره به باشگاه بیایم.»
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-11 17:46:16
نظر دهید

۱ نظر
amin
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۳۴
میدونین اون آستانی کیه؟؟آستانی پسر همونیه که هر سال پرسپولیس میره هتله اونا.پسر رضا آستانی.هتل سپید سرعین.نیمگت نشین من بود حالا اومده شده بازیکن پرسپولیس.آی اسپورت پژمان راهبر تورو خدا اینو بذار رو سایت.بذار همه بدونن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر