فهرست
عکس روز: همه خوشحالی های بعداز گل کلوزه در جام جهانی
عکس روز: همه خوشحالی های بعداز گل کلوزه در جام جهانی

عکس روز: همه خوشحالی های بعداز گل کلوزه در جام جهانی

آی اسپورت- میروسلاو کلوزه پس از بازی شب گذشته نام خودش را در کتاب تاریخ ثبت کرد. حالا او بهترین گلزن تاریخ جام جهانی است. مهاجم لهستانی الاصل ژرمن‌ها، با 16 گل زده، بالاتر از رونالدو ی برزیلی و گرد مولر، بهترین گلزن تمام ادوار است. او گل‌های مهمی برای آلمان به ثمر رسانده است. از هت تریک مقابل آلمان گرفته تا دو گلش مقابل آرژانتین و حالا تک گلش مقابل برزیل که باعث این رکورد شکنی شد.عکس بالا، خوشحالی های او پس از زدن این گل‌هاست. او شروع خوبی در جام جهانی داشت. در اولین بازی آلمان در جام جهانی 2002، او مقابل عربستان هت تریک کرد. سپس تک گل تیمش مقابل ایرلند را به ثمر رساند و پس از آن، مقابل کامرون گلزنی کرد. داستان گلزنی او در جام جهانی 2002 در همین مرحله ی گروهی به پایان رسید و او دیگر نتوانست در مراحل حذفی گلی برای آلمان به ثمر برساند.

میروسلاو جام 2006 را هم خوب شروع کرد و در اولین بازی، 2 گل به کاستاریکا زد. سپس دو گل به اکوادور و یک گل به آرژانتین زد و گلزنی او در جام جهانی 2006 هم اینجا به پایان رسید.

در جام 2010 او بار دیگر جام را با گل شروع کرد و موفق شد به اتریش یک گل بزند. سپس مقابل انگلیس عالی ظاهر شد و یک گل دیگر هم به ثمر رساند.بار دیگر مقابل آرژانتین، 2گل به ثمر رساند ولی مقابل اسپانیا موفق نبود و تیمش در یک چهارم حذف شد.

اما در جام 2014، کلوزه بسیار کمتر از پیش بازی می‌کند. او مقابل غنا به محض ورود به زمین گلزنی کرد و گل بعدیش، شب گذشته مقابل برزیل به ثمر رسید که او را با 16 گل به صدر جدول گلزنان تاریخ جام جهانی برد.

شاید کلوزه هیچگاه به عنوان مهاجم درجه یک شناخته نشده ولی مسلما او برای آلمان و آلمانی ها بازیکن بزرگی به شمار می رود و نامش باری همیشه در کتاب تاریخ ثبت شده است.
  ۵  
آی اسپورت
2014-07-09 13:12:27
نظر دهید

۵ نظر
حافظ
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۴۹
میتونی ببینی چند تا غلط تو این متن هست؟
رامین
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۵
اتریش نه استرالیا ! شما هم مثل کوتی این دوتارو قاطی کردین !
پویا لوس بلانکوس
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۷
اصلاح کنید.آلمان در جام 2010 در نیمه نهایی حذف شد نه یک چهارم.مرسی
Mansour
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۲
آلمان نیمه نهایی باخت تو ۲۰۱۰ نه تو ۱/۴
...
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۰۲
2010 به اتریش گل نزد به استرالیا بود فک کنم...در ضمن اسپانیا-آلمان نیمه نهایی بود."حذف" نشدن سوم شدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر