فهرست
برخورد پرسپولیسی ها با آندو و جباری در ترکیه
برخورد پرسپولیسی ها با آندو و جباری در ترکیه

برخورد پرسپولیسی ها با آندو و جباری در ترکیه

آی اسپورت - کاروان تیم فوتبال پرسپولیس که بامداد امروز تهران را ترک کرد، ساعت 9 صبح به وقت محلی به استانبول رسید. سرخپوشان در فرودگاه با استقبال تعدادی از دوستان علی دایی مواجه شدند که هماهنگی‌های لازم را به عمل آورده بودند. جالب اینکه اعضای تیم فوتبال پرسپولیس  زمانی که در فرودگاه استانبول حاضر بودند با چهره‌های آشنایی روبرو شدند. این چهره‌های آشنا مجتبی جباری و آندرانیک تیموریان بودند. گویا جباری که همراه خانواده به ترکیه رفته در مسیر بازگشت به قطر بود.

اعضای تیم سپس از طریق CIPفرودگاه را ترک کرده و با یک دستگاه اتوبوس به سمت محل برگزاری اردوی تدارکاتی خود به راه افتادند.

کاروان تیم پرسپولیس ساعت 11 به وقت محلی به محل کمپ رسیدند و ساعت 12:30 برای صرف ناهار تعیین شد.بنابر اعلام مدیر رسانه‌ای تیم پرسپولیس، ساعت محل برپایی اردوی سرخپوشان یک ساعت و نیم عقب‌تر از تهران است.

اعضای تیم پرسپولیس پس از حضور در کمپ همچنین خبردار شدند که پیکانی‌ها هم برای برپایی اردو در همان محل حضور پیدا کردند. پیش از این به پرسپولیس اعلام شده بود، در این منطقه تیم‌هایی از روسیه، گرجستان و ترکیه حضور دارند و برای برپایی اردو حضور پیدا کردند.
     
آی اسپورت
2014-07-09 14:45:49
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر