فهرست
دکه آنلاین: راز آندو
دکه آنلاین: راز آندو

دکه آنلاین: راز آندو

آی اسپورت – روزنامه گل با انتشار عکسی از نوراللهی و عالیشاه در کنار قلعه نویی از تیتر سربازان پرسپولیس در اردوگاه ژنرال استفاده کرده و از قول سرمربی تراکتورسازی نوشته که به دو بازیکن جدیدش گفته قهرمان لیگ و جام حذفی خواهند شد. این روزنامه مصاحبه بابازاده مربی دروازه بان های استقلال را هم روی جلد برده که اختلاف بین رحمتی و خرمگاه را رد کرده است.

روزنامه گل
روزنامه گل 16 دی

پیروزی در ادامه موضع گیری اش علیه سرمربی تیم ملی کاریکاتوری از کی روش منتشر کرده که را در حال خوردن آب پرتغال کنار سواحل خلیج فارس نشان می دهد تا اینگونه از اردوی دوبی تیم ملی انتقاد کرده باشد. پیروزی صحبتهای دیروز طاهری درباره بازیکنان ملی پوش پرسپولیس و همچنین بیانیه سرمربی تیم ملی درباره برانکو را هم روی جلد برده

روزنامه پیروزی
پیروزی 16 دی

دوشفنگ تیتر همشهری ورزشی درباره حضور نوراللهی و عالیشاه در تراکتورسازی است. این روزنامه با توجه به اختلاف بین کی روش و برانکو نوشته که پرسپولیسی ها نگران از دست دادن جایگاهشان در تیم ملی هستند. به عقیده همشهری ورزشی شرط بازگشت جباری به استقلال رفتن مهدی رحمتی از این تیم است. این روزنامه گفتگویی هم با دو بانوی والیبالیست داشته که به زودی لژیونر می شوند.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 16 دی

ایران ورزشی با تیتر راز آندو به شایعات منتشر شده درباره بازگشت تیموریان به استقلال اشاره کرده. این روزنامه نوشته 7 بازیکن پرسپولیس که از اردوی تیم ملی خط خورده اند دیروز و در جلسه با طاهری از رفتار کی روش انتقاد کرده اند و گفته اند آنها این وسط چه تقصیری داشته اند که از اردو کنار گذاشته شده اند؟ بیانیه کی روش علیه برانکو هم روی جلد ایران ورزشی دیده می شود.

ایران ورزشی
ایران ورزشی 16 دی

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-05 08:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر