فهرست
دیسلایک؛ ناز سردار‏‎‏، خریدنی است
دیسلایک؛ ناز سردار‏‎‏، خریدنی است

دیسلایک؛ ناز سردار‏‎‏، خریدنی است

آی اسپورت – سردار آزمون بعد از جام جهانی از تیم ملی ایران خداحافظی کرد و ظاهرا قصد بازگشت ندارد. در همین حال شایعات زیادی شنیده می شود مبنی بر اینکه اگر کارلوس کی روش بماند، او هم برمی گردد. فدراسیون فوتبال هم از همین حالا مشغول هماهنگی کارهای اردوی 9 شهریور تیم ملی است. به نوشته خبرآنلاین‏، آنها به باشگاه روبین کازان هم برای حضور سردار در تیم ملی نامه فرستاده اند که این اتفاق نشان می دهد حداقل آنها خداحافظی او را جدی نگرفته اند.

توضیح آی اسپورت: این خبر اگر صحت داشته باشد قطعا کی‌روش باید منتظر انتقادات جدیدی باشد. او به عنوان مربی‌ای شناخته می‌شد که در برابر بازیکن سالاری شدیدا می‌ایستد اما حالا سراغ بازیکنی رفته که نه تنها از تیم ملی خداحافظی کرده بلکه جان مادرش را هم قسم خورده که دیگر به تیم ملی برنخواهد گشت و باید دید کی‌روش با وجود گزینه‌های زیادی که در خط حمله دارد چرا اینقدر مصر است تا آزمون را برگرداند.

 

۴ ۷  
آی اسپورت
2018-08-20 11:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
بهرام
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۷
سردار بازیکن جون و استعداد خوبی ، اشتباهی کرده . عملکرد مناسبی (البته از نظر من با توجه به درخواست سر مربی عملکردش خوب بوده) نداشته ، چون ما فقط از یک مهاجم گل زدن میخوایم. سردار حاشیه زیاد داره که اگه کنار بزار بازیکن بزرگی میشه. بازی باقطر تو جام ملتها کل زیباش فراموش شده؟ بازی با اتلتیکو و بایرن و ... سردار جون و تحت تاثییر رسانه هات قرار گرفته
۳
مرتضی سلطان
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۳
لعنت به تبعیض
لعنت به دلالی
لعنت به قلم فروشی
لعنت به خودباختگی
لعنت به بیسوادی
همه میدونن من پرسپولیسی ام ولی اگه این اسب دوباره به تیم ملی دعوت بشه جفا در حق سید مهدی رحمتیه..
لعنت به تعصب کورکورانه
لعنت به حق خوری
لعنت به بی وجدانی
لعنت به هرکی اسم خودشو میذاره خبرنگار ولی به خاطر منتفعش صداش در نمیاد..
لعنت به حروم خوری..
۹ ۱
!!!
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
والله استقلالی ام . هیچ وقت طرفدار کیروش نبودم و ازش خوشم نمی امد.
درود بر شرف این کاربر پرسپولیسی که واقعیت ها رو میگه.
۴
رضا
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۳
آزمون اگه هزار گل ملی بزنه بازم با اختلاف بسیار زیاد نچسب ترین فوتبالیست تاریخ کشورمون هستش...راستی چرا لیورپول ..آرسنال.. میلان ...نمیره...
مسعود
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۷
الان کیروش پرستا میان میگن این با اون فرق داره، بله ماجرای سردار با رحمتی فرق داره اما با کسی مثل قوچان نژاد چه فرقی داره که بلافاصله بعد از خداحافظی کیروش توی فیسبوک ازش تشکر کرد و خداحافظیش رو قبول کرد اما رفتارش با سردار ۱۸۰ درجه تفاوت داره؟
۶
امیرعباس
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۵۳
حماقت مطلق اگر تا امروز حرف کارلوس خریداری داشت به خاطر کشیدن قلم پررنگ سرخ بر نام بهترین دروازه بان بعد از انقلاب سید مهدی رحمتی بخاطر طغیانش بود امروز که در برابر سردار قد خم کنند فردا آجری روی آجری بند نخواهد شد و همین یک اقتدار هم که تنها دستاورد درازمدت کارلوس برای فوتبال قهر و روبوسی بازیکن سالار ما بود ....به باد فنا خواهد رفت!!
!!!
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۶
احراز شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر