فهرست
ضرر استقلال در پرونده سوپرجام؛ ۷۵۵ میلیون تومان
ضرر استقلال در پرونده سوپرجام؛ ۷۵۵ میلیون تومان

ضرر استقلال در پرونده سوپرجام؛ ۷۵۵ میلیون تومان

آی اسپورت – دو فصل پیش پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شد و استقلال قهرمان جام حدفی و می بایست بازی سوپرجام بین این دو رقیب سنتی برگزار می شد که استقلالی ها در این دیدار حاضر نشدند و کمیته انضباطی رای به قهرمانی تیم پرسپولیس داد. مدیریت استقلال که این رای را قبول نداشت تصمیم گرفت به دادگاه cas شکایت کند و در این راه هزینه زیادی را متحمل شد و در پایان هم به خواسته خود نرسید. شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه استقلال تاکنون مبلغی در حدود 64هزار فرانک سوییس هزینه کرده است که معادل ۷۵۵ میلیون تومان می شود که مبلغ بسیار سنگینی برای این تیم به حساب می آید. علاوه بر این آبی ها باید هشتاد درصد هزینه دادرسی و جریمه عدم حضور را هم پرداخت کنند که هزینه های قبلی این تیم اضافه می شود.

 

خبرآنلاین 

۷ ۵  
آی اسپورت
2019-10-08 11:59:00
نظر دهید

۵ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۲۱
البته بنویسید ضرر وزارت ورزش! ضرر مردم! ضرر هوادار فوتبال!
۴
shl
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۳۰
تا وزیر هست غمی نیست اون قبلی ها رو داد اینم میده
۳
...
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۰۴
برای تیمی که مدیرش داره یه نوک پا میره ترکیه مهاجم 1/5 میلیون پوندی بگیره بیاره بذاره وردست مهاجم 3 میلیون یورویی، 1 میلیارد که رقمی نیست. اصلا مگه خودشون قراره پرداخت کنن؟ مگه تو پرونده پروپیج گذاشتن تاوان بدن؟نهایتش یه هوچی گری مشتی و دوتا ضربه به سروصورت خودشون و ادعای مظلومیته تا بازم نُنُرهای حکومتی به خواسته شون برسن.
۳
Redarmys
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۷:۲۶
.
۱. این جنجالی ترین و پرهیاهوترین پرونده فوتبالِ معاصر ایران بود. یک پرونده حقوقی که تیرماه پارسال شروع و در نیمه مهر امسال مختومه شد‌. چیزی حدود ۱۵ ماه! اصل قصه رو همگی میدونید: اینکه تیرماه سال گذشته که قرار بود دربیِ سوپرجام بین استقلال و پرسپولیس برگزار بشه، به علت متواری شدن استقلالی ها به ترکیه (به بهانه اردوی آماده سازی) برگزار نشد. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، پرسپولیس رو ۳-۰ برنده اعلام کرد‌. آبی ها قبول نکردند و کار رو به عالی ترین دادگاه ورزشی (CAS) در سوییس کشوندند... دادگاه CAS دیروز رای نهایی رو صادر کرد. پرسپولیس برنده دربیِ برگزارنشده سال ۹۷ شد.
.
۲. شاید اگر استقلالی ها هر زمان دیگری از بازی با پرسپولیس سر باز میزدند و فرار میکردند، ایرادی نداشت. بالاخره پیش میاد مواقعی که یک تیم امادگی حضور در یک بازی رو نداشته باشه. اما طعنه آمیزه که استقلالی ها درست زمانی از بازی با پرسپولیس انصراف دادند که پرسپولیس از ۲ پنجره نقل و انتقالات محروم بود و عملا هیچ بازیکنی نخریده بود. نه تنها هیچ بازیکنی نخریده بود بلکه به خاطر خیانت "فاحشه های حریمِ کیروش" و جدایی "چهار حیوانِ دست آموزِ جنگلِ کیروش" از این تیم، عملا کم ستاره ترین پرسپولیس تاریخ بود... واقعا رویارویی با این پرسپولیس ترس داشت؟! لابد داشت!
.
۳. این، مصداق عینی "از کیسه خلیفه بخشیدن" بود. بازی نکن، فرار کن، کافه رو بهم بریز، اما به خاطر خودشیرینی بین هواداران آبی، کار رو بکش به دادگاه های بین المللی. با صرف چند ده هزار یورو. اون هم در شرایط تحریم که تیم های ایرانی باید "هزاری" رو روی هوا بزنند... کاش یک نفر از مدیران استقلال میپرسید میارزید این بریز و بپاش؟! حتما باید همه دنیا میفهمیدند چه دسته گلی به آب دادید؟! شما که از روز اول، تَه پرونده رو میدونستید. به چه حقی با بیت المال و احساس هواداراتون چنین کردید؟! حالا چی نصیب شما شد؟!
.
۳+۱. در تاریخ دربی های تهران، ۴ بار نتیجه بازی ها با رای کمیته انضباطی مشخص شده که ۳ بار استقلال بُرده و یک بار پرسپولیس. این یک باری که پرسپولیس برنده شد رو عالی ترین دادگاه ورزشی جهان تایید کرد. میشه اون ۳ پرونده قبلی رو هم بفرستیم به مجامع بین المللی تا اونها هم تایید کنند؟! حضرات فدراسیون نشین! جنابان استقلالی! حاضرید پرونده اون سه بازی رو هم بفرستیم سوییس؟!
.
#ارسلان_سلیمانیان
.
@RedArmys
۴
حرف حساب
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۷:۲۹
باشگاه استقلال را منحل کنید و پرورش مرغ و خروس بزنین حداقل پول بیت المال حیف و میل نشه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر