فهرست
سایپا آبی پوشید تا صبا، آبی نپوشد/ جادوگری؟
سایپا آبی پوشید تا صبا، آبی نپوشد/ جادوگری؟

سایپا آبی پوشید تا صبا، آبی نپوشد/ جادوگری؟

آی اسپورت- نارنجی در بازیهای خانگی و سفید در بازیهای بیرون خانه؛ کسی سایپا را در تاریخ لیگ برتر با پیراهنی جز این دو رنگ دیده بود؟ جواب منفی است تا امروز. سایپایی ها برای بازی با صبا در این هفته، از پیراهن سوم شان استفاده کردند و با لباس هایی آبی رنگ وارد زمین شدند.

صبا و پیراهن های آبی رنگ؛ این قصه ای بود که دو، سه هفته قبل در لیگ ایران شروع شد. صبا با پیراهن هایی به این رنگ موفق به شکست دادن ذوب آهن در فولادشهر شد. محسن فروزان بعد از این پیروزی از مدیران صبا خواست تا در هفته های بعدی هم تیم شان با این رنگ لباس وارد زمین شود:«با پوشیدن پیراهن آبی بازیکنان ما با اعتماد به نفس بالاتری به میدان رفتند و من به همین دلیل از مدیرعامل باشگاه خواستم تا موافقت کند که در مسابقات آینده هم با همین پیراهن به میدان برویم.در صبا، استقلالی زیاد داریم و این موضوع باعث می شود انگیزه بچه ها بالاتر برود. امیدوارم مدیران باشگاه با این درخواست موافقت کنند».

این درخواست مورد موافقت قرار گرفت و صبا در بازی خانگی اش برابر سیاه جامگان هم به جای لباس اولش از رنگ آبی استفاده کرد و برنده شد. آنها امروز هم قصد داشتند با لباس های آبی رنگ وارد زمین بازی با سایپا شوند ولی سایپا به عنوان میزبان پیش دستی و این رنگ را برای پیراهن بازی امروز انتخاب کرد.

حسین فرکی درباره تغییر رنگ لباس سایپا می گوید:«بحث تبلیغ روی لباس ها در حیطه کاری من نیست اما برای تنوع لباس سوم را پوشیدیم. فکر کردیم رنگ پیراهن ها باعث شود که بچه ها از نظر روحی بهترشوند».

۱۱ ۷  
آی اسپورت
2017-02-17 20:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
رنگ عشق
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۳
هرکی میخاد از نطر روحی تیمش رو سرحال کنه آبی بپوشه هرکی هم دلش میخواد فرت فرت پنالتی کیلویی و شخمی براش بگیرن و محرومیتش اعلام نشه و دوپینگ بازیکنش ماس مالی بشه قرمز متمایل به قهوه ای بپوشه
علیرضا
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۹
دزد نگرفته پادشاهه! تا الان که یک مورد دوپینگ فله ای ثابت شده اونم شما بودید که با دوپینگ و توی 120 دقیقه تیمی که 2 تا بازیکن روی نمیکت داشت(یه دروازه بان) رو سه تا زدید. شما با دوپینگ قهرمان شدید عزیزم
۹
#بوی لجن میاد
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۰
شهاب زاهدی و حامد کاویانپور هم استقلالی بودن؟
۶
محسن
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۳۹
فرکی که راست میگه اما سلام و درود به خانواده آدم دروغگو و واداده.
۲
3 تا خفتی تو دو دقیقه و فعلا لا فس فس
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۸
رنگ قرمز رو مبینم یادم به اسهال خونی میافته ........ جمع کنین بابا فعلا سه تا بخورین یه دو تاشم تو 2 دقیقه یکیشم واسه پس انداز
۸ ۱
666666
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۳۳
گسترش پارسال خواست با شیشتقلولتون ازدواج برای همین مقابل ما آبی پوشید وشماها شرط گذاشتین 4 بر 2 بازی رو ببازه تا قبول کنین ک زنشون بشین.راستی استقلال گسترش پیوندتون مبارک.
۱
مسعود
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۵۹
مربی های تیم های لیگ برتری یاران رو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر