فهرست
فتحی در تمرین استقلال؛ به پیش می‌رویم
فتحی در تمرین استقلال؛ به پیش می‌رویم

فتحی در تمرین استقلال؛ به پیش می‌رویم

آی اسپورت – امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال تهران در جلسه تمرینی امروز آبی‌پوشان حاضر شد و با شاگردان وینفرد شفر صحبت کرد. فتحی در پایان تمرین با حضور در جمع بازیکنان گفت: «نمایش خیلی خوبی در قطر داشتیم. همه از نمایش شما راضی بودند اما اتفاقاتی که نباید، رقم خورد. اتفاقات فوتبالی به ضرر استقلال رخ داد و در هر حال این اتفاق بخشی از فوتبال است و باید آن را پذیرفت. دست همه شما درد نکند و حالا باید لیگ قهرمانان آسیا را برای این فصل فراموش کنیم. به زودی به لیگ قهرمانان دوباره برای ما آغاز می شود و برای ستاره سوم باید تلاش کنیم. الان باید تمرکز خود را روی لیگ و دو بازی حساسی که پیش رو داریم، بگذاریم.»

سرپرست باشگاه استقلال با حمایت از کادرفنی و بازیکنان گفت: «ما در کنار شما و کادرفنی هستیم. با استواری و صلابت به پیش می رویم و نباید توجهی به شایعات داشته باشیم. ما ابتدا راه هستیم و تنها پنج هفته از شروع لیگ گذشته است. امیدوارم با شجاعتی که همیشه داشته اید، راه را ادامه دهید تا به جایگاه اصلی خود برسیم. باید از همه توان خود استفاده کنیم. در کنار آقای شفر که مربی فهیم و بزرگی است، باید به مسیر خود ادامه دهیم و نمایشی مانند آنچه در قطر داشتیم را تکرار کنیم.»

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-09-19 13:00:00
نظر دهید

۲ نظر
****+******
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۲۸
شومن و عشق مصاحبه جدید استقلال فقط تو فکر ستاره است که زیادش کنه . عزیز دل الان باید ماه رو درست کنی که همیشه زیز ابر نمیمونه . با این گندکاریهای نقل و انتقالات اول فصل و گرفتن اینهمه بازیکن مصدوم با هزینه زیاد و شروع دیر هنگام بدنسازی ، مگر شفر بدادت برسه و تیم رو جمع و جور کنه .
۲
گل آقا
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۱۱
خدایا یکم از رو و اعتماد به سقف این کیسه ها رو ما داشتیم الان قهرمان جام باشگاههای جهان هم شده بودیم!! میگه برای ستاره سوم ...!!!! خخخخخخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر