فهرست
تحریریه مارکا/ کدام بازیکن جانشین رونالدو می‌شود؟
تحریریه مارکا/ کدام بازیکن جانشین رونالدو می‌شود؟

تحریریه مارکا/ کدام بازیکن جانشین رونالدو می‌شود؟

آی اسپورت- خبر تصمیم رونالدو برای ترک رئال کل دنیا را شوکه کرده است. اما بیایید یک مرحله جلوتر را ببینیم، اگر او برود کدام بازیکنان می‎توانند جانشینش شوند؟ خبرنگاران روزنامه هواداری رئال مادرید‏، مارکا، نظرشان درباره بازیکنی که باید جانشین ستاره 32 ساله شود توضیح داده‌اند.

هوگو کرسو/ نیمار

فلورنتینو پرس مدت‌ها در تلاش بود تا نیمار را به خدمت گیرد تا بعد از رفتن رونالدو او ستاره تیم باشد. حالا رئال مادرید می‌تواند به ستاره برزیلی پیشنهاد دهد که ستاره تیم شود و از زیر سایه لیونل مسی هم بیرون بیاید. رقم فسخ قرارداد او 200 میلیون یورو است که به راحتی برای رئال قابل پرداخت است. چون از فروش رونالدو همین پول به دست می‌آید.

جیم رینکون/ امباپه

هیچ بازیکنی به اندازه امباپه این پتانسیل را ندارد که در دهه پیش رو ستاره فوتبال دنیا شود. او می‌تواند به خوبی در پستی که رونالدو بازی می‌کرد بازی کند و ثابت کند چقدر خوب است. روبرت لواندوفسکی و آنتون گریزمن نمی‌توانند جانشین مناسبی برای کریس باشند،‌ هم از نظر توان فنی و هم این که سنشان مناسب نیست. نیمار و دیبالا هم به اندازه او گل نمی‌زنند.

دلفین ملرو/ لواندوفسکی

در دنیای رئال مادرید بعد از جدایی رونالدو تیم به بازیکنی نیاز دارد که به اندازه کریس گل بزند و لواندوفسکی این توانایی را دارد. نمونه‌های زیادی وجود دارد که ثابت می‌کند او توانایی‎اش را دارد و این همان چیزی است که رئال می‌خواهد.

آلبرتو بنیتس/ گریزمن

100میلیون یورو رقم فسخ قرارداد گریزمن است. صحبت از جدایی‌اش از اتلتیکو هم بود که به تازگی قراردادش را تمدید کرد. البته این که او در تیم دیگر شهر مادرید است کار را سخت می‌کند. اما خودش گفته بود قهرمانی و کسب جام برایش مهم است.

داوید پادیا/ دیبالا

دیبالا قرار است یکی از بهترین‌های دنیای فوتبال شود. استعدادش را هم دارد و بازیکن جوانی هم هست. در یوونتوس ثابت کرده که توانایی خوبی دارد و اگر بتواند قدم بعدی پیشرفت را در رئال بردارد عالی خواهد شد.

 

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-06-17 19:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
FC TAJ
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
رونالدو میخواد بره بنزما بدرد نمیخوره بیل هم ک همش مصدوم. سه تاشو عوض کنین.دیبالا نیمار امباپه هآزارد رو بگیرین کلی هم پول ذخیره میکنین
۶ ۲
MohamMad
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۱۵
تاجی چجوری حساب کردی کلی پول ذخیره میشه؟؟؟؟
۴
FC TAJ
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۱۷
حساب کن رونالدو رو بدن چین...ببین چقدر پول درمیارن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر