فهرست
برانکو: مهمترین بردمان بود
برانکو: مهمترین بردمان بود

برانکو: مهمترین بردمان بود

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ بعد از پایان بازی برابر سایپا و قبل از حضور در کنفرانس خبری، در گفتگوی زنده شرکت کرد و به سوالات عادل فردوسی پور پاسخ داد. سرمربی پرسپولیس البته جمله عجیبی هم درباره اسپانسر این تیم و فرستادن عدد 6 به این سامانه به هواداران گفت.

برانکو این پیروزی را مهمترین برد تیمش لقب داد:«قبل از هر چیزی به بازیکنانم تبریک می ‌گویم. نبردی جانانه‌ در فضای خوبی داشتند. از هواداران مان به خاطر حمایتی که از تیم داشتند تشکر می ‌کنم و این همبستگی تا آخر فصل ادامه دارد. می ‌دانستیم بازی سختی داریم. بازیهای سایپا را دنبال می‌ کنیم و می ‌دانیم تیمی بسیار قوی است. حسین فرکی تیمش را خیلی خوب بسته است. مطمئنیم در جدول شرایط بهتری پیدا خواهند کرد. امروز این بازی مهمترین بردمان بود. بازی خانگی و اولین دیدار بسیار سخت است. مقابل این هواداران مجبور به پیروزی بودیم. سایپا تیم بزرگی است که تلاش می کرد ما را غافلگیر کند اما ما بازی را به خوبی کنترل کردیم حتی پس از 10 نفره شدن».

او درباره داوری بازی گفت:«این طور مسابقات ریسک بالایی دارد و داورانی باید انتخاب شوند که به جو بازی مسلط باشند. برخی اوقات داور بازی را از دست می ‌دهد و امروز هم به بازیکن ما کارت قرمز داد اما به حریف اصلی مان در جدول یعنی تراکتورسازی نداد».

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا از مدافع اوکراینی در خط دفاعی تیمش بعد از 10 نفره شدن استفاده نکرد و احمدزاده را به این پست آورد، اینطور گفت:«مسئله این نیست که با به بازیکنان اوکراینی مان اعتقاد نداریم بلکه می ‌خواستیم حالت هجومی مان را استفاده کنیم. باید حداکثر ریسک را انجام دهیم. صادق محرمی بسیار خوب کار کرد. جلال حسینی و محمد انصاری خوب کار می ‌کنند و نخواستم آنها را تغییر دهم. فرشاد احمدزاده در تراکتورسازی در پست دفاع چپ بازی کرده و امروز هم تا قبل از اخراج خوب کار کرد. خواهیم دید که در بازیهای آینده پولیانسکی چگونه خواهد بود».

برانکو از غیبت رضاییان در بازی بعدی پرسپولیس هم خبر داد:«او کمر درد داشته و تمرین نکرده و به بازی بعدی نمی ‌رسد. یک بازیکن یک شبه آماده نخواهد شود».

حرفهای برانکو درباره بازی روز چهارشنبه برابر فولاد در اهواز هم چنین بود:«این بازی برای مان سخت است. فرشاد احمدزاده و ربیع‌ خواه را در این بازی نداریم. از هدف مان عدول نخواهیم کرد. بازی مقابل فولاد در اهواز همیشه سخت است. ساسان انصاری هم آقای گل است و کار مقابل او سخت خواهد بود».

سرمربی پرسپولیس درباره خط میانی تیمش با اضافه شدن سروش رفیعی گفت:«ما سروش را آوردیم که میانه میدان خود را تقویت کنیم. متاسفانه او فقط دو جلسه با ما تمرین داشت. از همین بازی مشخص شد که به خوبی تیم را تقویت کرده ایم. نفراتی چون فرشاد، مسلمان و امیری هم تعداد بازیکنان باکیفیت ما را بالا می برند. همین بازیکنان برای یکدیگر کمک بزرگی می شوند. ما وقت نداریم بازیکنی را بیاوریم که برای منطبق شدن با بازیکنان زمان بخواهد و باید با همین بازیها نفرات را هماهنگ کنیم. انتظار دارم و معتقدم که تیم مان پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارد اما متاسفانه زمان کمی برای تمرین داریم. سروش بازیکن بسیار خوبی است و ما هم مهره‌ ای جذب نکردیم که فقط بگوییم بازیکن جدید گرفتیم. مسلمان، امیری، کمال و سامان نریمان جهان شرایط بهتری پیدا خواهند کرد. پتانسیل زیادی برای بهتر شدن داریم و فقط زمان برای هماهنک کردن نداریم در کوران بازیها شرایط هماهنگی را بالا خواهیم برد».

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-01-13 19:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مجید
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۴۴
تو هم خوب رگ خواب هواداران پرسپولیس رو پیدا کرده ایی که تیم پیزوریی حسین فرکی رو رقیب قدرتمند میخونی ...جالبه که حسین فرکی رو زمانی میخواستند جای کیروش بگذارند....بازیهای اسیایی در راه هست ...انجا عیارت معلوم خواهد شد ..برانکو پوپولیست..یاهو.....
۱ ۱
منتقد
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۵۰
جونم #سوزش
موراتا
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۵۶
بابا تو رو به پیر به پیغمبر یه هافبک دفاعی و یه دفاع چپ بگیرین قبل از اینکه فرصت از دست بره تازه دفاع وسط درست و حسابی هم رو نیمکت نداریم خرید فوروارد گلزن هم کلا پیشکش ، نخواستیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر