فهرست
پرسپولیس- حسینی؛ چاره‌ای دیگری هم هست؟
پرسپولیس- حسینی؛ چاره‌ای دیگری هم هست؟

پرسپولیس- حسینی؛ چاره‌ای دیگری هم هست؟

آی اسپورت - شوك اول نقل‌وانتقالاتی به بازار امسال را تراكتورسازی وارد كرد. آنها در حالی رشید مظاهری را جذب كردند كه خیلی‌ها حدس می‌زدند گلر این سال‌های ذوب‌آهن سر از پرسپولیس در بیاورد. رشید این اواخر خیلی به قرمزها چراغ سبز نشان می‌داد و با توجه به جدی شدن جدایی بیرانوند، به نظر می‌رسید راه برای پرسپولیسی شدن مظاهری هموار خواهد بود. با وجود این رشید سر از تبریز در آورد و با قراردادی 4 ساله به تراكتورسازی پیوست. خوبی زنوزی این است كه اصولا دستش به كم نمی‌رود و با همه قراردادهای بلندمدت می‌بندد. اتفاقا در زمستان گذشته محمدرضا اخباری هم كه زمانی عقاب تراكتورسازی به شمار می‌رفت و محبوبیت بسیار زیادی در تبریز داشت، با قراردادی 4 ساله به این تیم بازگشت. حالا اما با جذب رشید، اخباری با خیال راحت می‌تواند سه سال‌ونیم باقی مانده از قراردادش را روی نیمكت استراحت كند و در همین وضعیت بازنشسته شود! عجیب‌تر اینكه حتی محسن فروزان هم ابتدای فصل قبل قراردادی 3 ساله با تراكتوری‌ها بست، اما الان اصلا معلوم نیست كجاست.

بازگشت پرسپولیس به دوران كابوس‌وار؟

در حال حاضر سوال اساسی این است كه با خارج شدن رشید مظاهری از آب‌نمك، در صورت لژیونر شدن بیرانوند تكلیف قفس توری پرسپولیس چه خواهد شد؟ آیا اصلا گزینه دست به نقدی باقی مانده؟ بسیاری عقیده دارند پرسپولیس بعد از احمدرضا عابدزاده دیگر گلر شش‌دانگ و مطمئن نداشت. آنها لیگ هفتم در حالی قهرمان ایران شدند كه دو دروازه‌بان متوسط یعنی مهدی واعظی و حسن رودباریان را در اختیار داشتند كه افشین قطبی به تناوب از آنها بازی می‌گرفت. بعدتر هم تنها گلری كه كمی خیال پرسپولیسی‌ها را راحت كرد و تیم با او به قهرمانی نزدیك شد، نیلسون برزیلی بود. در بقیه موارد این تیم دروازه‌بان‌هایی داشته كه هیچ آبی از آنها گرم نمی‌شده؛ از سوشا مكانی و علیرضا حقیقی اسم رسم‌دار بگیرید تا میثاق معمارزاده و حسین هوشیار و... كه خیلی‌های‌شان الان معلوم نیست كجا هستند! با پیوستن بیرانوند به پرسپولیس اما هواداران این تیم نفسی به راحتی كشیدند. جالب است كه علیرضا سه فصل برای قرمزها بازی كرد و این تیم هر سه فصل قهرمان شد. حالا اگر او برود و باشگاه نتواند گلر مطمئنی را جذب كند، احتمالا دوران كابوس‌وار گذشته از نو آغاز خواهد شد.

تنها یك گزینه؛ حسین حسینی

بدون در نظر گرفتن علیرضا بیرانوند و رشید مظاهری، شاید یكی از معدود دروازه‌بان‌های استاندارد لیگ كه قادر به جلب نظر منتقدان است پیام نیازمند باشد؛ اما او ابتدای فصل گذشته با قراردادی دو ساله سپاهانی شده و در لیگ نوزدهم نیز باید برای این تیم به میدان برود. به این ترتیب فقط یك گزینه جنجالی باقی می‌ماند؛ حسین حسینی! دروازه‌بان جوان و ركوردشكن استقلال در حال حاضر بازیكن آزاد به شمار می‌آید. اخیرا شایعه شده او برای تمدید قراردادش پیشنهادی دو میلیاردی به باشگاه داده، اما مساله فقط پول نیست. حسینی حتی در همین فصل اخیر هم برای مدت زمان طولانی نیمكت‌نشین مهدی رحمتی بود و قطعا سال آینده تحمل ادامه این شرایط را نخواهد داشت. قرارداد رحمتی هم با استقلال تمام شده، اما فعلا تكلیف او روشن نیست. باید سرمربی جدید مستقر شود و مدیران باشگاه در مورد كاپیتان اول استقلال اعمال نظر كنند، اما به جرات می‌توان گفت اگر رحمتی تمدید كند، حسینی در استقلال باقی نخواهد ماند. این درست همان لحظه‌ای است كه شاید یك انتقال بزرگ صورت بگیرد و حسینی سر از پرسپولیس در بیاورد. توجه داشته باشید كه با توجه به آزاد بودن حسینی، كوچكترین مانع قانونی برای این انتقال وجود ندارد، اما بقیه پیش‌شرط‌ها مهم هستند؛ مقدماتی مثل جدایی بیرانوند از پرسپولیس، تمدید قرارداد رحمتی با استقلال و البته توانایی مدیریت فعلی پرسپولیس در به سرانجام رساندن چنین خرید بزرگی!

بانک ورزش

۹ ۷  
آی اسپورت
2019-06-13 01:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۴۰
اولا که علی بیرو موندنیه.
دوما که اگر هم بیرو بره کلی گلر خوب هستن که رگ و ریششون پرسپولیسیه، رادو هست، پسر پرسپولیس هست، پسر عقاب هست و حتی حامد لک هست که لولش از حسینی لایی خور کیسه کش بالاتره.
استوری علی علیپور توش بمب داشت اتفاقا ۲ تا هم داشت! ولی هیچکدومشون راجع به لایی خور گریان کیسه نبود!! وقتی ترکیدن میفهمید. اونموقع خودتونم میترکید :)
۴
حسین اهوازی
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۳:۲۵
بیرانوند هیچ پیشنهادی. از خارج نداره الکی قیمت دروازبانها رو بالا نبرید
....
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۰۸
نشاشیده شب درازه زهی خیال باطل سید اینقدر معرفت داره که مثل این چند سالی که موند و جنگید و اخرش هم به حقش رسید اگه رحمتی هم نره بازم خودش میدونه نفر اول خودشه هر چند سید مهدی هم رفت پدیده پس دیگه خودتون خسته نکنید بشینید قلم بزنید نه اینکه دلالی کنید.
امیرعباس
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۳۸
بیرانوند استقلال چاره دیگری هم هست؟؟
سامان
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۰۵
میخواد بیاد بیاد ولی باید بدون اینجا مثل اون تیم بی در و÷یکر نیست که با نق نق و ادا اطفار بتونه باج بگیره اینجا با اولین حرکت اشتباه به سرنوشت رضاییان و صادقیان و... دچار میشه هر چند زیاد از این بچه نق نقو خوشم نمیاد
۳
امو
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۱۷
دروازه بان خوب ولی بسیار لوس، بچه و اصلا اهل تیم و گروهی کار کردن نیست... مبارک پرسپولیس
۳
امیرسلیمانی
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۰۳
بیرانوند... استقلال چاره دیگری هم هست !؟؟همه عالم و آدم می دانند بیرانوند بخاطر وجود رحمتی به استقلال نیامد وگرنه از اول قرار بود بیاد استقلال حالا که رحمتی با پدیده تمام کرده و حسینی هم می خواد بره پرسپولیس استقلال میتونه دستمزد رحمتی و سیدحسینی رو روی هم بگذاره بده به بیرو مگه شما خبرنهارا نمی گید بیرو با یک تومن تو پرسپولیسه استقلال سه تومن میده و خلاص
آقای پیربرناش خواستیم بگیم ما هم اگر صاحب رسانه بودیم مثلا صندوق قرص الحسنه ورزش میتونسیتیم ازین جفنگیات سرهم کنیم نکن برادر جیزه واستبرو بزرگتر که شدی بیا تا یاد بگیری!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر