فهرست
ضیا: مامانم گفته به کی‌روش-برانکو ورود نکن!
ضیا: مامانم گفته به کی‌روش-برانکو ورود نکن!

ضیا: مامانم گفته به کی‌روش-برانکو ورود نکن!

آی اسپورت - چند روز پیش به همت نبوت ضیغمی بانوی بزرگ سینمای ایران و به بهانه حمایت از کودکان کار هنرمندان و افراد صاحب‌نام دور هم جمع شده بودند تا روزی ماندگار را از مردانگی و جوانمردی رقم بزنند. در این مراسم که با حضور بیش از 300 کودک کار برگزار شد علی ضیاء مجری نامدار سیمای جمهوری اسلامی اجرای مراسم را برعهده داشت. او را همه به عنوان یک پرسپولیسی می‌شناسند، یک پرسپولیسی دو آتیشه که از گفتن آن هم ابایی ندارد. در لابه لای آن همه شلوغی و ازدحام ضیاء درباره پرسپولیس چند کلمه ای حرف زد.

او با اشاره به موفقیت‌های پرسپولیس برای تیم محبوبش آرزوی قهرمانی کرد و ادعا کرد در بازی بعدی هم با دست پر میدان را ترک خواهند کرد. ضیاء بدون این که بخواهد در مورد درگیری اخیر برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی‌روش صحبتی کند گفت: «مامانم گفته هرگز در مورد این مسائل اظهارنظر نکن و می خواهم به حرف مادرم گوش بدهم!»

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-01-26 11:55:00
نظر دهید

۲ نظر
تيمور
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
واي مامانم اينا!!
۳ ۱
علی
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۰
این حرفش خیلی زشته همین جوری کلی فحش به طرف و مامان اش بین ملت هست گفتن این حرف عمدی به نظر میرسه یعنی میخواد از طریق فحش خوردن بیشتر مامانش کسب شهرت کنه!! میتونست بگه دوستان یا بزرگترا گفتن وارد این مقوله نشم یا خودم قصد ندارم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر