فهرست
اعتراف استرلینگ؛ پنالتی نبود ببخشید!
اعتراف استرلینگ؛ پنالتی نبود ببخشید!

اعتراف استرلینگ؛ پنالتی نبود ببخشید!

آی اسپورت – رحیم استرلینگ که در جریان پیروزی 6-0 منچسترسیتی مقابل شاختار دونتسک با گرفتن یک پنالتی در دقیقه‌ی 24 باعث به ثمر رسیدن دومین گل سیتی شد بعد از بازی اعتراف کرد که آن صحنه پنالتی نبوده و به دلیل اغراق در حرکاتش از ویکتور کاسای داور بازی و تیم شاختار دونتسک عذرخواهی کرد. اما در جریان بازی کاسای معتقد بود میکولا ماتیونکو بازیکن شاختار، استرلینگ را به زمین انداخته و به همین علت در سوت خود دمید و نقطه‌ی پنالتی را نشان داد. پنالتی‌ای که توسط گابریل ژسوس به دومین گل سیتی تبدیل شد. ژسوس بعد از این دو گل دیگر به ثمر رساند تا در شب پیروزی پرگل تیمش هت‌تریک کند.

در لحظه‌ی اعلام پنالتی حتی پپ گواردیولا با حرکات خود نشان داد که با تصمیم داور موافق نیست، حرکاتی که توسط دوربین‌ها به ثبت رسید و باعث شد فوتبالدوستان در شبکه‌های اجتماعی از گواردیولا به خاطر رعایت اخلاق جوانمردانه ستایش کنند. استرلینگ هم بعد از بازی در گفتگو با BT Sport اعتراف کرد که در آن صحنه روی او خطایی صورت نگرفته و گفت: «می‌خواستم به توپ یک ضربه‌ی چیپ بزنم ولی بعد نفهمیدم چه اتفاقی افتاد. تا به خودم آمدم دیدم روی زمین افتاده‌ام و یک غلت هم زده‌ام. راستش احساس نکردم کسی به من برخورد کرده باشد. اشتباه از من بود. پای خودم به زمین برخورد کرده بود. بنابراین از داور بازی و همینطور از شاختار عذرخواهی می‌کنم.»

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-11-08 13:50:00
نظر دهید

۱ نظر
مجتبی
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵
گواردیولا اگر جوان مرد بود باید دستور می داد توپ رو میزدن بیرون. امیدوارم در دور بعدی بازی های حذفی به بدترین شکل ممکن من سیتی تحقیر و حذف بشه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر