فهرست
یازده ستاره بلاتکلیف فوتبال دنیا
یازده ستاره بلاتکلیف فوتبال دنیا

یازده ستاره بلاتکلیف فوتبال دنیا

آی اسپورت - بازار نقل و انتقالات تابستانی در جریان است و هرروز گمانه‌زنی‌های زیادی به گوش می‌رسد. ولی دراین بین چندین بازیکن تراز اول هستند که جزو ستاره‌های بازار به حساب می‌آیند و گهگاهی سرنخ‌هایی درمورد آینده آنها منتشر می‌شود. بازار نقل و انتقالات انگلیس روز هشت آگوست، سه هفته قبل از سایر لیگ‌های اروپایی بسته می‌شود وهمه چشم‌انتظار آن هستند تا تکلیف این ستاره‌ها هرچه زودتر مشخص شود. یازده ستاره بزرگی که آینده مبهمی دارند و مشخص نیست فصل آینده در چه تیمی بازی خواهند کرد عبارتند از:

گرت بیل: ستاره ولزی در شرایطی فصل را به پایان برد که در سه بازی آخر رئال مادرید یک دقیقه هم بازی نکرد و رابطه‌اش با زیدان چندان مطلوب نیست. خیلی‌ها درانتظار خبر جدایی بیل از رئال هستند ولی او و نزدیکانش همواره گفته‌اند که بیل قصد ترک مادرید را ندارد. پیشنهاد جدیدی هم برای بیل نرسیده و راهکاری برای او وجود ندارد. درهرصورت بعید به نظر می‌رسد که حتی در صورت جدایی بیل از رئال، این اتفاق به سادگی انجام پذیرد. چون رئالی‌ها قطعا برای فروش او پول زیادی می‌خواهند و کمتر تیمی حاضر است تا خواسته‌های تیم مادریدی را براورده کند.

دنی آلوز: کاپیتان برزیل در کوپا آمه‌ریکا چندی پیش اعلام کرد که در پاری‌سن‌ژرمن نخواهد ماند. او با ۳۶ سال سن به عنوان مرد رکورددار فوتبال دنیا از لحاظ تعداد جام‌های فتح شده به دنبال تیم جدیدی است. به نظر می‌رسد که لیگ برتر مقصد آتی او باشد و آرسنال، تاتنهام و سیتی خواهان جذبش هستند و سه هفته فرصت دارند تا او را به خدمت بگیرند. در اسپانیا هم صحبت‌هایی از احتمال انتقال او به بارسا و یا سویا به گوش می‌‍رسد.

گونزالو ایگواین: او در زمستان چلسی را ترک کرد ولی درطول دوره حضورش در لیگ برتر انگلیس نتوانست موفق باشد. ایگواین درحال حاضر بازیکن یوونتوس است و بعید به نظر می‌رسد که او جایی در ترکیب بینکونری داشته باشد و سران این باشگاه قصد انتقالش به تیم دیگری را دارند و رم یکی از مشتریان این مهاجم آرژانتینی است.

رودریگو: یک ماه پیش صحبت‌هایی درمورد جدایی قطعی او از والنسیا به گوش می‌رسید. مهاجم فیکس تیم ملی اسپانیا پیشنهاداتی از بارسلونا، اتلتیکومادرید، ناپولی و رم را روی میز می‌دید. از یک هفته پیش ابهامات زیادی درمورد آینده او در والنسیا مطرح شده است.

ایسکو: زیدان روی این بازیکن جوان حساب باز کرده ولی رئالی‌ها می‌دانند که برای رعایت فیرپلی مالی باید چند بازیکن بفروشند و از همین رو پیشنهادات دریافتی برای ایسکو را بررسی می‌کنند. البته تیم‌های خواهان ایسکو ترجیح می‌دهند صبر کنند و در شرایطی که رئال مجبور به فروش او بشود، برای خریدش دست به کار شوند. پپ گواردیولا تمایل زیادی به جذب ایکسو دارد تا او را جایگزین سیلوا کند.

سوسو: بهترین بازیکن میلان در فصل گذشته به نظر می‌رسد در مسیر ترک قاره اروپا قرار دارد. او مشتریان متعددی دارد ولی آینده مبهمش در سن‌سیرو کار را برایش سخت کرده. باشگاه رم حاضر است تا مبلغ ۴۰ میلیون یوروی ذکر شده در بند جدایی زودهنگامش را پرداخت کرده و او را به خدمت بگیرد.

فیلیپه لوئیز: فیلیپه بعد از فینال کوپا آمه‌ریکا درمورد آینده‌اش صحبت کرد و اعلام کرد که دوره حضورش در اتلتیکو به سر آمده. در روزهای اخیر صحبت‌هایی مبنی بر احتمال انتقال او به بارسلونا به گوش می‌رسید. هرچند که بعید به نظر می‌رسد که این اتفاق بیفتد.

گابریل ژسوس: او بهترین بازیکن برزیل در بازی نیمه‌نهایی کوپا آمه‌ریکا مقابل آرژانتین بود. او درشرایطی سیتی را به مقصد اردوی برزیل ترک کرد که تردیدهای زیادی برای ادامه حضور دراین باشگاه انگلیسی داشت و باید دید که سرنوشتش به چه نحوی رقم خواهد خورد.

پائولو دیبالا: ستاره‌ای که کم فروغ شده است. مدت‌ها همه انتظار داشتند که دیبالا به زودی تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان دنیا شود؛ ولی او فاصله زیادی با این روزها دارد. این بازیکن آرژانتینی در یوونتوس به جایگاهی که شایستگی‌اش را دارد نرسیده ولی هنوز امیدهای زیادی به آینده‌اش هست. البته فعلا دیبالا مشتری خاصی ندارد و باید منتظر دریافت پیشنهادات جذاب باشد.

خسه رودریگز: ستاره سابق رئال مادرید حالا شاهد به اتمام رسیدن قرارداد قرضی‌اش با باشگاه بتیس است و نام او با نام باشگاه‌های مختلفی مرتبط می‌شود. او باید صبر کند تا پیشنهادات جذابی دریافت کرده و درمورد آینده‌اش تصمیم گیری کند.

وسام بن یدر: او در پیغام‌هایش از شروع چالشی جدید خبر می‌داد ولی مونچی، مدیرورزشی سویا، اعلام کرده که روی او حساب ویژه‌ای باز کرده‎‌اند. این در حالی است که با انتقال لوک دی یونگ به سویا به نظر می‌رسد که نقش او دراین تیم کمرنگ‌تر شده باشد.

فوتبالی

 

۲    
آی اسپورت
2019-07-15 23:42:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر