فهرست
هشدار به بارسا: منتظر فاجعه باش
هشدار به بارسا: منتظر فاجعه باش

هشدار به بارسا: منتظر فاجعه باش

آی اسپورت- اتفاقات تصادفی گاهی تلخ هستند. درست در شبی که نیمار اولین بازی با لباس پاری‎سن ژرمن را انجام داد، بارسلونا هم در نیوکمپ با رئال مادرید بازی داشت. ستاره برزیلی در باشگاه جدیدش نقشی تعیین کننده داشت و خوش درخشید. در بازی مقابل گینگام او هم گل زد و هم پاس گل داد. اما بارسلونا با نتیجه 3 بر یک در خانه مغلوب رئال مادرید شد.

اتفاقی بود یا نه، واقعیت این بود که بارسلونا در دیدار مقابل رئال مادرید شدیدا به جادوی نیمار احتیاج داشت. حالا هم پیدا کردن جانشینی برای او بسیار سخت است. والورده اول با دلوفئو تلاش کرد جای خالی نیمار را پر کند، بعد هم با دنیس سوارس. اما تفاوت‌ها خیلی زیاد بودند، انقدر زیاد که حالا راه حلی جز خرید دمبله برای جانشینی نیمار نمانده است. در واقع ستاره جوان فرانسوی در حال حاضر تنها گزینه است که می‏تواند مناسب بارسا باشد.

حالا بارسا بعد از شروع فصل با شکستی دردناک نیاز به تقویت دارد. حتی قبل از این که نیمار برود هم به تقویت نیاز داشتند و حالا نیازشان شدیدتر هم شده است. در تمام زمین ، در خط دفاعی، در خط میانی و خط حمله. در بازی مقابل مادرید دیدیم که این تیم به اندازه‏ای مجهز نیست که بتواند مقابل بهترین‎ها بازی کند.

ترکیب این تیم از فصل گذشته هم بدتر شده است. فصل گذشته این تیم از تمام جام‎های ممکن تنها توانست جام حذفی اسپانیا را بالای سر ببرد. اما این بار بعید است که حتی بتواند به همین جام هم برسد. همیشه با تیمی بدتر سخت است که به نتایجی بهتر برسی، شاید بهتر باشد بگوییم غیرممکن است، حتی برای بارسلونا.

بارسلونا یا باید کوتینیو، دمبله یا بازیکنی دیگر که البته مناسب این تیم باشد را به خدمت گیرد، یا این که مطمئنا در این فصل باید در انتظار یک فاجعه باشد.

 

۷    
آی اسپورت
2017-08-16 20:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر