فهرست
ناکامی تلخ شریفی؛ این آخرین فرصت او بود؟
ناکامی تلخ شریفی؛ این آخرین فرصت او بود؟

ناکامی تلخ شریفی؛ این آخرین فرصت او بود؟

آی اسپورت - ترافيك در خط ميانی و حمله پرسپوليس طوری است كه بازيكنی مثل مهدی شريفی بخت چندانی برای حضور در تركيب اصلی ندارد. او كه شش ماه بيرون نشست تا محروميت سرخپوشان به پايان برسد و بتواند به ميدان برود، حالا پشت انبوهی از بازيكنان مدعی باقی مانده است. با اين وجود يك سلسله از اتفاقات باعث شد شريفی در ديدار با سايپا فيكس شود. مصدوميت نوراللهی، استراحت كردن شيری و ترابی، مجازات عاليشاه و تغيير پست سيامك نعمتی باعث شد شريفی در پست وينگر راست به ميدان برود، اما شايد در 45 دقيقه‎ای كه بازی كرد، نتوانست توقعات را برآورده كند. شريفی در حالی بين دو نيمه جای خودش را به مهدی ترابی داد كه برای حضور دوباره در ارنج اصلی بايد خيلی خوش‌شانس باشد. هرچند نبايد فراموش كنيم سخت است از يك نفر انتظار داشته باشی چند ماه بيرون بنشيند و بعد ظرف 45 دقيقه همه توانایی‌هايش را نشان بدهد.

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-04-16 01:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
غــرش طــوفان زرد
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۲۷
شریفی محصول آکادمی سپــاهان بود و مدیران این باشگاه با تمام فراز و نشیب هــای او می ساختند امــا حالا و با نحوه رفتنش از سپــاهان احتمالا در میان طلایی پوشان نیز جایگاهی نخواهد داشت..
فرهاد
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۲۸
شریفی اگر بنجل نبود سپاهان ردش نمی کرد برانکو فکر کرده بود خیلی بیشتر از سپاهانی ها می فهمد ای اسپورت که روزی نیست مقاله علیه مسلمان نزند و بر تصمیم برانکو برای اخراج او صحه نگذارد بر عکس قضیه را هم بزرگنمایی کن و همانقدر که عملکرد مسلمان را زیر سوال دارد عملکرد شریفی را هم زیر سوال ببرد. از خمیازه های شریفی و امارش هم بنویس و این را هم بنویس که تصمیم سپاهان در اخراج او درست و تصمیم برانکو چه اشتباه بود
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر