فهرست
مجیدی چطور بازی را از قلعه نویی برد؟
مجیدی چطور بازی را از قلعه نویی برد؟

مجیدی چطور بازی را از قلعه نویی برد؟

آی اسپورت - در حالی که یکی از مدیران باشگاه استقلال قبل از بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان با امیر قلعه‌نویی توافق کرده بود، سرانجام فرهاد مجیدی بار دیگر سرمربی استقلال شد. مجیدی در حالی بازی را از امیر برد که نتیجه پرگل بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان قطعاً در حضور او روی نیمکت استقلال تاثیرگذار بود.

فرهاد در تمام نظرسنجی هایی که از فوتبالی ها و هواداران استقلال انجام شده بود توانست امیر را پشت سر بگذارد اما این تمام ماجرا نبود. مجیدی هفته ها قبل مشکلاتی که با یکی دو عضو هیئت مدیره استقلال داشت را حل کرد و بعد از چند ماه بار دیگر به عشقش که همان سرمربیگری استقلال است رسید.

رفتارهای فرهاد در سنوات گذشته نشان می‌دهد که هر لحظه باید منتظر استعفای اینستاگرامی او بود. مجیدی نشان داده که عاشق آمدن و رفتن است و خیلی نمی‌توان به قراردادی که گفته می‌شود دو سال و نیمه است، اعتماد کرد.

او سری قبل حتی نتوانست چند روز دندان روی جگر بگذارد و احمد سعادتمند را تحمل کند تا حداقل استقلال فینال جام حذفی را مقابل تراکتور برگزار کند. فرهاد رفت و حتی در لیگ قهرمانان اسیا روی نیمکت استقلال نبود تا دستیارش مجید نامجو مطلق تیم را در آسیا هدایت کند.

مجیدی البته این بار توانست بازی را از امیر قلعه‌نویی ببرد و دوباره روی نیمکت داغ استقلال بشیند. البته همانطور که ذکر شد در این راه نتیجه بازی پرسپولیس و گل گهر خیلی مهم بود. نکته دیگر این که درست یا غلط اعلام شد که باشگاه گل‌گهر قلعه‌نویی را نمی‌دهد از طرفی معادلات هیئت مدیره طی ۴۸ ساعت گذشته به سود فرهاد عوض شد و یکی دو مخالف سرسخت او کاری از پیش نبردند تا در نهایت مجیدی به خواسته خود برسد.

اکثریت هواداران استقلال که فرهاد را می خواستند می‌توانند امیدوار باشند که تیمشان حداقل از زمان محمود فکری بهتر بازی کند.

فصل گذشته مشکل مجیدی نداشتن یک دروازه‌بان ششدانگ و البته یک خط دفاعی متزلزل بود. فرهاد اگر می‌خواهد نتیجه بگیرد و رقیب سرسختی برای پرسپولیس در لیگ بیستم باشد، حتماً باید این مشکلات را حل کند. حتی رشید مظاهری که امسال در مجموع خوب کار کرده با مربی دروازه‌بان‌های استقلال درگیر شد و این یک نشانه مهم برای مجیدی است.

نکته دیگر اینکه به نظر می رسید فرهاد در روز خداحافظی اش کمی با وریا غفوری مشکل پیدا کرده بود و حالا باید دید رابطه کاپیتان و سرمربی استقلال ترمیم شده یا نه؟

ختم کلام این که فرهاد باید بلافاصله دستیارانش را انتخاب و تمرینات را آغاز کند چرا که در چشم بر هم زدنی بازی شنبه با فولاد خوزستان فرا می‌رسد.

مجیدی یک بار نه نفره به نکونام باخته و حالا این بازی برای او جنبه انتقامی دارد ضمن اینکه در شرایط فعلی یک شروع خوب و طوفانی از نان شب هم برای مجیدی واجب تر است.

 

خبر ورزشی 

۱    
آی اسپورت
2021-03-03 18:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر