فهرست
در CAS چه گذشت؛ تماس تلفنی با ملکی!
در CAS چه گذشت؛ تماس تلفنی با ملکی!

در CAS چه گذشت؛ تماس تلفنی با ملکی!

آی اسپورت - دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه استقلال در مورد سوپر جام روز گذشته برگزار شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، جلسه رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه استقلال در مورد سوپر جام، روز جمعه در محل دادگاه عالی ورزش (cas) در لوزان سوییس برگزار شد.

این جلسه از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۵:۳۰ به وقت سوییس (۱۲ تا ۱۸ به وقت تهران) با حضور داور (قاضى) بلغارستانی پرونده، امیر حسین فتحی مدیر عامل، علی خطیر معاون و وکیل باشگاه استقلال، مدیرعامل و معاونان باشگاه پرسپولیس، حسن زاده و خسروی از فدراسیون فوتبال و سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برگزار شد که ۲ وقت تنفس ۱۵ دقیقه‌ای هم داشت.

در جریان این جلسه، قاضی پرونده با اکبر ملکی عضو سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد جزییات پرونده به صورت تلفنی گفتگو کرد که توسط مترجم رسمی ترجمه شد. از نکات حائز اهمیت در این جلسه این بود که همه طرفین موضوع در خصوص ادله و مدارک و مستندات خود صحبت و قاضی پرونده هم در مورد ابهامات و مسایل مورد نظر خود سوالاتی را مطرح کرد. در پایان مقرر شد قاضی پرونده پس از بررسی‌های نهایی، نظر خود را در مورد پرونده سوپر جام به cas اعلام کند. امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال بلافاصله پس از این جلسه بامداد شنبه به تهران بازگشت.

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-03-16 11:24:00
نظر دهید

۱ نظر
###
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۵۹
اصلا به فرض که جام رو بدن به کیسه با ننگ فرار از ترس تیم محروم پرسپولیس چیکار میکنید؟ اینکه خودتون هم میدونستین تو تاریخ مقرر شده نمیخوایین بازی کنید چی؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر