فهرست
یادداشت روز: 3 بازیکنی که می توانند هلند را به فینال برسانند
یادداشت روز: 3 بازیکنی که می توانند هلند را به فینال برسانند

یادداشت روز: 3 بازیکنی که می توانند هلند را به فینال برسانند

آی اسپورت - شاگردان فن خال تا اینجا عملکرد بی نظیری از خود ارائه داده اند اما مطمئنا قصد ندارند در حساس ترین لحظات ممکن دست از تلاش برای رسیدن به موفقیت نهایی بردارند.

آن ها امشب به مصاف آرژانتین خواهند رفت تا برای دومین بار پیاپی راهی فینال جام جهانی شوند.

3 بازیکن از ترکیب تیم ملی هلند می توانند در دیدار امشب نقش ویژه ای ایفا کنند. فن خال به کمک این 3 بازیکن قصد دارد راهی برای حضور در فینال رقابت ها پیدا کند:


1 - نایجل دی یونگ

فن خال معتقد است که دی یونگ می تواند بازگشتی معجزه آسا در دیدار نیمه نهایی داشته باشد. هر چند حضور او هنوز قطعی نشده است اما وقتی فن خال این چنین مرموزانه از او صحبت می کند، می شود به حضورش امید داشت.دی یونگ شاید نتواند برای هلند گلزنی یا گلسازی کند اما به خوبی ثابت کرده است که برای لوئیس فن خال مهره ای کار آمد و اساسی محسوب می شود. دی یونگ با جنگندگی فوق العاده اش در مرکز زمین می تواند کار را برای هر بازیکنی دشوار کند. آرژانتین مملوء از بازیکنان تکنیکی است و حضور دی یونگ می تواند مهم ترین استراتژی فن خال برای تخریب بازیکنان تکنیکی آرژانتین باشد.


2 - روبین فن پرسی

 فن پرسی علی رغم اینکه با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند اما هنوز هم مهم ترین بازیکن فن خال درون باکس حریف محسوب می شود.

فن پرسی 77 درصد از ضرباتش را روانه ی چارچوب دروازه ی حریفان کرده است و 86 درصد از مصاف های نفر به نفرش را نیز با مدافعان حریف پیروز شده است. این آمارها به خوبی میزان تاثیرگذاری مهاجم منچستر یوناید را در خط حمله ی تیم ملی هلند نشان می دهد.یک فن پرسی آماده مطمئنا خط دفاع نه چندان مطمئن آرژانتین را دچار مشکل خواهد کرد.


3 - آرین روبن

بسیاری از کارشناسان معتقدند که او بهترین بازیکن جام جهانی 2014 بوده است. روبن همان نقشی را در هلند ایفا می کند که مسی در آرژانتین عهده دار است. هافبک باشگاه بایرن مونیخ در 2 بازی اخیر تیم به وضوح نشان داده است که مهم ترین مهره ی فن خال در فاز تهاجمی محسوب می شود.روبن 15 شانس گلزنی برای هم تیمی هایش ایجاد کرده است که آماری فوق العاده است. او 21 بار برای تیمش موفق به کسب ضربه ی ایستگاهی شده است، ضرباتی که در جدال برابر آرژانتین می تواند بسیار تعیین کننده باشد.

روبن اگر می خواهد بهترین بازیکن جام جهانی 2014 شود، باید در دیدار برابر آرژانتین نیز ارزش های خود را به دنیا نشان دهد. 

     
آی اسپورت
2014-07-09 19:11:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر