فهرست
فریم ویژه: امید ابراهیمی گل به خودی زد؟
فریم ویژه: امید ابراهیمی گل به خودی زد؟

فریم ویژه: امید ابراهیمی گل به خودی زد؟

آی اسپورت - دو کرنر تماشایی از ایمان مبعلی، جای تیم برنده و بازنده در ورزشگاه تختی را عوض کرد. استقلال تا دقیقه 105، از حریفش جلو بود اما در 4 دقیقه دو گل خورد و حذف شد. دو گلی که روی سانترهای دقیق مبعلی بدست آمد. گل اول و سوم نفت، با ضربه‌های پای چپ قاضی زده شد اما درباره گل دوم آن‌ها، ابهامات زیادی وجود داشت.

بعد از گل، عیسی آل کثیر پیراهنش را در آورد و کارت زرد گرفت. دوربین‌های تلویزیونی، محمد دانشگر را نشان دادند اما مرور صحنه آهسته نشان می‌دهند هیچکدام از آن‌ها، زننده گل مساوی نفت نبودند. ارسال مبعلی، دقیقا بین آل کثیر و دانشگر فرود آمد و امید ابراهیمی که برای دفاع بلند شده بود، اشتباها دروازه خودی را باز کرد.

لحظه زده شدن گل مساوی نفت
لحظه زده شدن گل مساوی نفت

ابراهیمی در هفته‌های اخیر، اوضاع خوبی نداشته و بازی با گسترش فولاد هم با اشتباهش حریف را به بازی برگرداند. فعلا بدشانسی، دست از سر ستاره فصل پیش استقلال برنمی‌دارد و امروز هم جاگیری و پرش اشتباه او به داد تیم دایی رسید.

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2016-12-20 19:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مهدی
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۵
و امید ابراهیمی فوتبال خود را به امیر قلعه نوعی مدیون است.
۹
باباجون
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵، ۲۲:۰۰
اقا جان عزیزت،دو تا بازی بدون رحمتی و ابراهیمی،تیم را بفرست زمین.مطمئن باش برای باخت،کمتر از صفر امتیاز نمیدهند.این اره کشی را از روی اعصاب هوادار،کنار بزن.اقا شما که استاد ریدن به ترکیب و چیدمان و تاکتیک هستید و دستیار خارجی را قبول ندارید...
حمید
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۲۷
اتفاقا با دیدن فیلم کاملا مشخصه که توپ بین دو مهاجم نفت فرود میاد و مدافع استقلال دروازه خودی رو باز میکنه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر