فهرست
افشارزاده: فرکی بهترین گزینه برای جانشینی کی روش است
افشارزاده: فرکی بهترین گزینه برای جانشینی کی روش است

افشارزاده: فرکی بهترین گزینه برای جانشینی کی روش است

 آی اسپورت- در روزهایی که مدیرعامل سابق تیم فوتبال استقلال پس از ماه ها اختلاف نظر با کارلوس کی روش، تبدیل به یکی از جدی ترین حامیان این مربی پرتغالی شده است، مدیرعامل فعلی این باشگاه در مورد جانشین احتمالی کی روش اظهارنظر کرده است.

بهرام افشارزاده امروز در کنار اشاره به این نکته که حضور مربیان خوب خارجی می تواند به فوتبال ایران کمک کند، در صورت به توافق نرسیدن کی روش با فدراسیون، سرمربی فصل گذشته فولاد را مناسب ترین گزینه برای این مربی می داند  «فکر می کنم فرکی گزینه مناسبی برای جانشینی کی روش باشد. او عملکرد خوبی داشته است». این در حالی است که به نظر می رسد کی روش فاصله بسیار کمی تا تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران دارد. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-09 19:23:53
نظر دهید

۲ نظر
arman
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۳۷
شبیه قناد هاست تا مدیر عامل یک تیم !!! کیروش رو می خواهید برکنار کنید خوب ایرادی ندارد ولی جاش یک مربی بخوب مثل دنیزلی یا افشین قطبی یا یک مربی خوب که رو جوانها کار کنه بیارید برای جام جهانی بعدی جام ملتها رو بزارید برای بچه ها!!
افشین
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۸
اگه افشارزاده چنین اعتقادی داره که فرکی جانشین خوبی برای کیروشه فکر میکنم استقلال با این مدیر قهرمانی که هیچ چهارم هم نمیشه. فرکی جانشین بسیار بدی بجای کیروشه به دو دلیل خیلی واضح 1- با یک گل بهار نمیشه ونشده 2- بعد دو پیروزی از ترس شکست در اینده به بهانه های عجیب مثل درد ناخن از تیم جدا میشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر