فهرست
درخشش سرخیو رومرو به یاد سرجیو گویگوچه آ
درخشش سرخیو رومرو به یاد سرجیو گویگوچه آ

درخشش سرخیو رومرو به یاد سرجیو گویگوچه آ

آی اسپورت- آرژانتینی ها بعد از 24 سال، بار دیگر توانستند به فینال جام جهانی راه پیدا کنند و مانند بار قبل، باز هم با پیروزی در ضربات پنالتی در دیدار نیمه نهایی، جواز حضور در دیدار پایانی را به دست آوردند.

جالب اینکه مانند جام جهانی 1990، آنها باز هم به لطف درخشش دروازه بان شان راهی فینال شدند. در آن جام، سرجیو گویگوچه آ، دروازه بان دوم آرژانتین، که جانشین نری پومپیدوی مصدوم شده بود، با مهار پنالتی های دونادونی و نیکلا برتی، آرژانتین را به فینال رساند.\"http://www.forza27.com/wp-content/uploads/2014/06/1990-World-Cup-Semi-Final-Naples-Italy-3rd-July-1990-Argentine-goalkeeper-Sergio-Goycochea-dives-to-save-Roberto-Donadonis-penalty-in-the-shoot-out-Photo-by-Bob-ThomasGetty-Images.jpg\"


امشب هم رومرو دو پنالتی از هلندی ها گرفت تا آرژانتین بار دیگر مسافر فینال شود و دست بر قضا، بار دیگر مقابل آلمان قرار بگیرد. البته در جام جهانی 1990، آرژانتینی ها در فینال شکست خوردند؛ اتفاقی که آنها امیدوارند این بار تکرار نشود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-10 03:58:52
نظر دهید
۱ نظر
بهزاد
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۲۲
دم هرچی سرخیو گرم . چه سرخیو گویی گوچه آ که ایتالیا رو نابود کرد چه سرخیو رومرو که هلند رو داغون کرد . آلمان آماده باش آرژانتین برای ترکوندنت داره میاد ماراکانا . به امید قهرمانی راه راه پوشان بوینس آیرس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر