فهرست
فاجعه برای امارات؛ عموری آسیا را از دست داد
فاجعه برای امارات؛ عموری آسیا را از دست داد

فاجعه برای امارات؛ عموری آسیا را از دست داد

آی اسپورت - عمر عبدالرحمان ستاره تیم ملی امارات و باشگاه الهلال در دیدار با الشباب از ناحیه لیگامنت زانو دچار مصدومیت شد تا به بیمارستان منتقل شود. بعد از حضور عموری در بیمارستان مشخص شد که این بازیکن از ناحیه رباط صلیبی زانو با مصدومیت شدید پارگی رباط رو به رو شده و به همین دلیل شانس حضور در جام ملت های آسیا را از دست داده است. این مصدومیت 6 تا 8 ماه بازیکنان را از میادین فوتبال دور می کند و به همین دلیل و با توجه به فاصله کوتاه باقی مانده تا جام ملت ها، این بازیکن نمی تواند برای تیم ملی کشور خود در میزبانی از جام ملت های آسیا به میدان برود.

تیم ملی امارات و زاکه رونی سرمربی این تیم حساب ویژه ای روی درخشش مرد سال سابق فوتبال آسیا برای ثبت یک نتیجه به یاد ماندنی در میزبانی از جام ملت های باز کرده بودند اما حالا با این اتفاق و با از دست رفتن مهره ای با ارزش و کلیدی، مطمئنا شانس امارات بسیار کاهش خواهد یافت. عموری در ابتدای فصل با یک انتقال جنجالی راهی کشور عربستان و تیم فوتبال الهلال شد اما این انتقال جنجالی برای او خوش یمن نبود تا حالا ستاره جذاب فوتبال در خاورمیانه نتواند در تورنمنت مهم قاره در زادگاهش به میدان برود.

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-10-21 01:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علیرضا
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۵
این هم از خر شانسی دلال موزامبیکی! باور کن تو مرحله حذفی میخوره به همین امارات!
۲
...
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
به علیرضا
بی ادب گستاخ
۴
سعید
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۷
به علیرضا
الدنگ خان !!! منظوررت از این اراجیف چیه که هر دفعه میای و کی روش و طرفداراش توهین میکنی ؟؟؟!!!! به چی میرسی جز اینکه شخصیت خانوادگیتو نشون میدی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر