فهرست
ماسچرانو: آرژانتین با شایستگی به فینال رسید/ از رویایی با هیچ حریفی نمی ترسیم
ماسچرانو: آرژانتین با شایستگی به فینال رسید/ از رویایی با هیچ حریفی نمی ترسیم

ماسچرانو: آرژانتین با شایستگی به فینال رسید/ از رویایی با هیچ حریفی نمی ترسیم

آی اسپورت- خاویر ماسچرانو، هافبک تیم ملی آرژانتین،، با ابراز خوشحالی از صعود تیمش به فینال رقابت های جام جهانی 2014، تاکید کرد که هم تیمی هایش از رویارویی با هیچ حریفی نمی ترسند.

آرژانتینی ها امشب در ضربات پنالتی توانستند هلند را شکست بدهند و به فینال جام جهانی برسند؛ آنها باید در دیدار نهایی مقابل آلمانی قرار بگیرند که یک روز زودتر، توانست برزیل را 7-1 شکست بدهد.

ماسچرانو که در دقایق پایانی وقت های معمول بازی، با یک تکل به موقع مانع از گل زدن روبن شد و به نوعی تیمش را به بازی برگرداند، به خبرنگاران گفت:\" اگر این تیم حداقل شایستگی یک چیز را داشت، صعود به فینال بود. ما تیم بسیار خوب و کاملی هستیم و برابر هلند بازی بسیار حساب‌شده‌ای به نمایش گذاشتیم. ما از هیچ تیمی نمی‌ترسیم و می‌دانیم که یکشنبه بازی مرگ و زندگی برابر آلمان داریم. فوتبال آرژانتین را به جایی رساندیم که شایستگی‌اش را داشت.

ما قطعا با شایستگی به فینال جام جهانی رسیدیم. امیدواریم که یکشنبه روز ما باشد و بتوانیم قهرمانی در جام جهانی را به دست آوریم اما صرف نظر از هر نتیجه‌ای که در بازی فینال کسب شود من به این بازیکنان آرژانتین افتخار می‌کنم. ما سال‌ها آرزوی حضور در فینال جام جهانی را داشتیم تا بار دیگر آرژانتین در بالاترین عرصه فوتبال جهان حاضر باشد. باز هم دست همه هم‌تیمی‌هایم را می‌فشارم که در این دیدار با تمام توان برابر هلند ظاهر شدند.\"

او همچنین درباره ضربات پنالتی گفت:\" قبل از بازی به هم گفتیم که هر چه در ضربات پنالتی رخ دهد را بپذیری و خوشحالم که شانس با ما یار بود و توانستیم در ضربات پنالتی به پیروزی برسیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-10 04:34:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر