فهرست
استقلالی‌ها فردا پول‌دار می‌شوند
استقلالی‌ها فردا پول‌دار می‌شوند

استقلالی‌ها فردا پول‌دار می‌شوند

آی اسپورت - استقلالی‌ها که با مشکلات  مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند، فردا بالاخره پولدار می‌شوند. قرار است ایرانسل فردا مبلغ قابل توجهی را به حساب باشگاه استقلال واریز کند تا مشکل جدی این باشگاه در نقل و انتقالات رفع شود. با آمدن این پول به حساب باشگاه استقلال، مسئولان این باشگاه روند نقل و انتقالات خود را با سرعت بیشتری دنبال خواهند کرد.

سايت رسمی باشگاه استقلال هم نوشت: «پيرو جلسه شنبه امير حسين فتحی مدير عامل، كامران منزوی و اسماعیل خليل‌زاده اعضاى هيات مديره باشگاه استقلال با دكتر عباسی مدير عامل ايرانسل كه در فضايى مثبت و صميمى برگزار شد، مقرر گرديد تا این اپراتور حامی مالی باشگاه، مبلغ معوقه درخواستى استقلال را تا روز چهارشنبه به حساب باشگاه استقلال واريز نمايد. مدير عامل باشگاه استقلال پيشاپيش مراتب تشكر خود را از همكارى و تعامل ايرانسل اعلام می‌نمايد.»

۱ ۴  
آی اسپورت
2019-06-11 21:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
اهواز آبی
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۴۷
بنویس که کلا ده میلیارد بوده، ۲۴ میلیارد اونور به جز پول تمدید ها جور شده...
۱
احسان تاجی
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۴۰
استقلال اگه پول داشت که پارسال با مامه تیام و چپاروف تمدید میکرد و امسال این مربی اخراجی و درجه سه رو نمی آورد!
۱ ۱
سامان
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۰۷
مثلا شفر رو كه اوردن براتون . مینداختینش بالا چه غلطی كردین ؟؟ حالا از سری A هم مربی میارن با قرارداد نجومی هم ناراضی هستید جماعت حقیر و پر رو كه تو بهونه اوردن حرف مفت زدن همیشه قهرمانن
...
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۳۴
کدوم پول وقتی پول 4 سالشون رو پیشخور کردن این عنترها؟؟؟؟ از کجا میارن 3 میلیون یورو میدن به مربی جدید؟ از کجا میارن طلب شفر رو میدن؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر