فهرست
اودینزه مشتری جدید سعید عزت اللهی
اودینزه مشتری جدید سعید عزت اللهی

اودینزه مشتری جدید سعید عزت اللهی

آی اسپورت - سعید عزت اللهی مشتریان اروپایی زیادی دارد. این ادعای سایت ایتالیایی gianlucadimarzio درباره هافبک جوان تیم ملوان است.

به نوشته این سایت، باشگاه لسترسیتی انگلیس علاقه زیادی به جذب عزت اللهی دارد اما بحثهای مربوط به گرفتن ویزای کار، باعث شده که سعید نتواند به این باشگاه برود.

تیم هایی در سوئیس، پرتغال و روسیه هم جزو مشتریان هافبک جوان ملوان محسوب می شوند که می توان به سنت گالن لوزان سوئیس، اسپورتینگ لیسبون پرتغال و روبین کازان روسیه اشاره کرد.

گفته می شود که چند باشگاه ایتالیایی هم عملکرد سعید عزت اللهی را زیر نظر داشته اند اما شرایط سخت جذب بازیکنانی که تابعیت کشورهای عضو اتحادیه اروپا را ندارند، کار باشگاهها را مشکل کرده هر چند که بعضی باشگاههای ایتالیایی دنبال دور زدن این قانون هستند.

برای مثال باشگاه اودینزه ایتالیا می خواهد از رابطه خوبی که با باشگاههای  واتفورد و گرانادا دارد استفاده کرده و سعید را به سری A بیاورد. 

نویسنده این مطلب در پایان گزارشش به این نکته اشاره کرده که هیچ بعید نیست مقصد بعدی سعید عزت اللهی، لیگ ایتالیا باشد.

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-10 11:10:51
نظر دهید
۵ نظر
omido0o
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۱۴
خخخخخخخ.دوباره الکی یکیو گنده کنید....شایدم یووه میخوادش..خخخخخخ
moji
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۱۴
چه گزارش ناقصی.بود یه معرفی ای چیزی ای بابا
Danial
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۴۶
حالا اینقدر از این ادّعا نامه‌ها تو سایت چاپ کنین که این طفلک هم مثل سردر آزمون هیچ جا نره. اون موقعه هم هی‌ نوشتین آرسنال، بارسلونا، رئال مادرید که آخرش موند همون روبین کزان حتی زنیت سن پتربورگ هم نرفت چه برسه بارسلونا. حالا الان واسه یه بچه ۱۶-۱۷ ساله هی‌ ردیف می‌کنین این چیزا رو که چی‌ بشه؟؟؟ بذارین بره بعدش یه سال مطلب بنویسین راجع بهش. کل تیم ایران رفت جام جهانی‌ حتی یه نفرشون تا اینجا یه پیشنهاد دندونگیر از یه تیم خوب نداشتن حالا شما مانور می‌کنین رو یه جوون کم سنو سال.
یوهان کرایوف
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۲۱
از همه بهتر همون اتلتیکو مادرید
محمد استقلالی4447777
پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۲۲
امیدوارم موفق باشی.
فقط هر جور شده از ایران برو که استعداد کور نشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر